Sosnowiczanki niegościnne dla dziewczyn z Kamerunu [ZDJĘCIA]

Kacper Jurkiewicz
W Milowicach rozegrano mecz towarzyski pomiędzy Płomień Sosnowiec i reprezentacją Kamerunu Kacper Jurkiewicz
Na parkiecie w Sosnowcu w sobotę 28 grudnia zmierzyła się ze sobą reprezentacja Kamerunu oraz Płomień Sosnowiec. Górą były siatkarki z Sosnowca, które wygrały 3:1. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.

Płomień Sosnowiec wygrał z Kamerunem

W sobotę 28 grudnia w Milowicach w Sosnowcu odbył się bardzo ciekawy mecz towarzyski. Na boisku naprzeciwko siebie stanęły siatkarki Płomień Sosnowiec i reprezentacji Kamerunu. Zagraniczni goście przygotowują się do turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich.

Trybuny na hali w Milowicach zapełniły się w pełn, a kibicie głośno dopingowali siatkarki z Sosnowca. Na boisku rywalizacja była naprawdę ostra. Pierwszy set wygrał Płomień Sosnowiec.

Na rewanż nie trzeba było długo czekać, gdyż siatkarki z Kamerunu bardzo szybko nadgoniły wynik i wygrały drugiego seta. Podczas trzeciego walka była dość wyrównana. Atmosfera była naprawdę gorąca w kolejnej partii, gdy Kamerun zaczął doganiać sosnowiczanki.

Ten towarzyski mecz siatkarek zakończył się wynikiem 3:1 dla Płomienia Sosnowiec.