Sprzedam dziewictwo. Ile to kosztuje?

Aleksa jest studentką pierwszego roku prawa. Szczupła, długowłosa, 177 cm wzrostu. Atrakcyjna. Tłumaczy trochę z żalem, że całe życie czekała na tego jedynego, ale summa summarum - nawet się nie zakochała, nadal jest sama. Dlatego chce sprzedać swój pierwszy raz, bo pieniądze zawsze się przydadzą.

ZOBACZ KONIECZNIE:
NASTOLATKI NAGO I W BIELIŹNIE. W INTERNECIE KWITNIE EKSHIBICJONIZM

- Chcę to zrobić - mówi mi stanowczo. - Mam już kilka ofert, jedna nawet w wysokości 50 tys. zł. Sama się zdziwiłam, że ktoś proponuje tak dużo pieniędzy. Trochę się boi, bo nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi, dlatego z kandydatami umawia się tylko w miejscach publicznych. Jeszcze nie dokonała wyboru swojego pierwszego kochanka.

Internetowy handel dziewictwem kwitnie na całego. Osiemnastolatka z Katowic na razie sonduje rynek i kontaktuje się z potencjalnymi kandydatami wyłącznie mailowo.

- Dysponuję zdjęciami dla wybranych - dodaje. - Sprzedam dziewictwo uczciwemu i kulturalnemu panu. Cena do uzgodnienia, choć nie ukrywam, że cenię wysoko siebie i swoje ciało. Jestem tego warta. Reklamuje się niczym krem na zmarszczki.

- Intymność od zawsze była na sprzedaż, choć ubrana w różne, często instytucjonalne formy - przypomina Anna Połeć, psycholog z Veramedu w Katowicach. - Aranżowane były małżeństwa dla pieniędzy, tytułów czy dla dobra narodu. Dziewictwo jako coś nieodnawialnego ma szczególną wartość, dla jednych emocjonalną, moralną, dla innych handlową - dodaje.