Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Stanisław Pięta i Izabela Pek - romans stulecia z miesięcznicy. Poseł Pięta zawieszony w prawach członka PiS i wycofany z prac w komisjach

TK
Stanisław Pięta i Izabela Pęk poznali się w podczas jednej z rocznic katastrofy smoleńskiej. O ich romansie rozpisują się tabloidy - jak informuje "Fakt", polityk PiS-u - "mąż, ojciec i konserwatywny poseł, uwiódł samotną kobietę i ją oszukał". Miał również obiecywać Izabeli Pek ślub i dzieci. Całej sprawie dodatkowego rozgłosu dodaje burza w mediach społecznościowych, gdzie można było przeczytać wymianę zdań dotyczącą prywatnych kontaktów pary.
Stanisław Pięta i Izabela Pęk poznali się w podczas jednej z rocznic katastrofy smoleńskiej. O ich romansie rozpisują się tabloidy - jak informuje "Fakt", polityk PiS-u - "mąż, ojciec i konserwatywny poseł, uwiódł samotną kobietę i ją oszukał". Miał również obiecywać Izabeli Pek ślub i dzieci. Całej sprawie dodatkowego rozgłosu dodaje burza w mediach społecznościowych, gdzie można było przeczytać wymianę zdań dotyczącą prywatnych kontaktów pary.
Poseł Stanisław Pięta i Izabela Pek poznali się w podczas jednej z rocznic katastrofy smoleńskiej. O ich romansie rozpisują się tabloidy - jak informuje "Fakt", polityk PiS-u - "mąż, ojciec i konserwatywny poseł, uwiódł samotną kobietę i ją oszukał". Miał również obiecywać Izabeli Pek ślub i dzieci. Całej sprawie dodatkowego rozgłosu dodaje burza w mediach społecznościowych, gdzie można było przeczytać wymianę zdań dotyczącą prywatnych kontaktów pary. W ostrej wymianie zdań posła PiS-u z Izabelą Pek padły słowa: "Wybacz, mam takie obciążenia, że fizycznie nie daję rady", na które pada riposta: "a pier*** mnie pół roku dawałeś?". Ponadto Internet zastanawia się skąd kochanka posła Pięty wzięła się w środowisku prawicowej polityki. Poseł został zawieszony w prawach członka PiS oraz wycofany z prac komisji w których skład wchodził.

Stanisław Pięta zawieszony w prawach członka PiS

Poseł Stanisław Pięta został zawieszony w prawach członka partii i klubu Prawo i Sprawiedliwość. Poseł Pięta zostanie również wycofany z prac komisji śledczej ds. Amber Goldoraz komisji ds. służb specjalnych - taka informacja została przekazana przez rzecznika prasowego Prawa i Sprawiedliwości, Beatę Mazurek.

Sejm, w trakcie czwartkowego, 7.6.2018, bloku głosowań, zgodził się na włączenie w skład komisji ds. Amber Gold Bartosza Kownackiego z PiS. Były wiceminister obrony zastąpił na tym miejscu Stanisława Piętę.

Za odwołaniem Pięty było 402 posłów.  Ale przeciwko jego odwołaniu było ośmioro posłów PO, w tym szef Platformy Grzegorz Schetyna. Wstrzymało się siedmiu. Sam poseł Stanisław Pięta nie wziął udziału w głosowaniu. 

Izabela Pek udzieliła wywiadu "Faktowi". Co mówi nt. posła Pięty?

Izabela Pek udzieliła wywiadu dla gazety "Fakt", w którym opowiada m. in. o kulisach romansu ze Stanisławem Piętą. Wcześniej w materiale "Faktu" Pek występowała pod zmienionym imieniem - jako Joanna. Ten zabieg miał zapewnić jej anonimowość, jednak jej personalia szybko ujrzały światło dzienne.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Pek mówi o swoich powiązaniach z PiS-em, któremu poświęciła wiele miejsca w swojej pracy magisterskiej. W internecie przewijały się również jej zdjęcia z prezydentem Andrzejem Dudą, jeszcze z czasów, kiedy kandydował do miana głowy państwa.

O Stanisławie Pięcie, Izabela Pek mówi w wywiadzie dla "Faktu": "całe życie szukałam faceta, który się mną zaopiekuje, zatroszczy (...) czułam, że złapałam Pana Boga za nogi. Że Staszek zostawi rodzinę i będzie miał ze mną dzieci. A onm nie w tym utwierdzał".

Izabela Pek upatrywała w związku z posłem Piętą szansy na szczęśliwe, rodzinne życie. Kobieta zdecydowała się ujawnić całą sprawę i jak podkreśla, w rozmowie z gazetą, została do tego sprowokowana wypowiedziami publicznymi Stanisława Pięty o "jego domu" i "wartościach rodzinnych".

Pek mówi również, że woli nie opowiadać o tym jak się w tej chwili czuje, gdyż przez posła Piętę została "dwa razy sprzedana" i "nie mogła dłużej milczeć". Kobieta mówi również, że cała sytuacja i szum wokół jej romansu ze Stanisławem Piętą był okazją do ujawnienia prawdy: "powyłaziło z wielu ludzi to, co najgorsze, pokazali kim są naprawdę" - przeczytamy w "Fakcie".

Stanisław Pięta i Izabela Pek - romans z polityką w tle

Stanisław Pięta, poseł Prawa i Sprawiedliwości poznał się z Izabelą Pek w czasie jednej z rocznic katastrofy smoleńskiej. Jak podaje dziennik "Fakt" polityk miał zawrócić w głowie kobiecie z prowincji, a później ją bez słowa zostawić. Pięta nakreślił przed Izabelą Pek wizję wspólnej przyszłości, stałego związku i posiadania dzieci: "Chciałbym cię gładzić po ciążowym brzuchu" - przywołuje słowa posła "Fakt".

Stanisław Pięta sprawił, że Izabela Pek poczuła się doceniona i mogła również być blisko polityki.

Rzeczywistość okazała się jednak bolesna i nadzieje kochanki posła Prawa i Sprawiedliwości zostały pogrzebane, gdyż z czasem zaczął on unikać kontaktu.

Kochankowie nie poszczędzili sobie ostrej wymiany zdań w mediach społecznościowych. Kobieta zarzucając Pięcie: "to jest świństwo co robisz" odczytała: "Wybacz, mam takie obciążenia, że fizycznie nie daję rady". Riposta rozgrzała internautów, gdyż Izabela Pek odpisała: "Przestań być żałosny", "A pier*** mnie pół roku dawałeś".

Kim jest Izabela Pek?

Izabela Pek to modelka oraz współpracowniczka "Tygodnika Solidarność". Można ją również zobaczyć na stronie maxmodels.pl pod pseudonimem "Czarna Pantera". Pojawiała się również w Telewizji Republika, gdzie przedstawiano ją jako "politologa i aktywistkę społeczną".

O Pek zrobiło się głośno po raz pierwszy, gdy na Facebooku pojawiło się jej zdjęcie wraz z Andrzejem Dudą, wtedy jeszcze kandydatem na prezydenta.

Koniec kariery politycznej posła Pięty?

Ujawniona przez "Fakt" seksafera z udziałem polityka Stanisława Pięty i Izabeli Pek może stać się przyczyną klęski jego kariery. Poseł wdał się w romans będąc członkiem komisji śledczej ds. Amber Gold. Obecnie zasiada w Komisji ds. Służb Specjalnych. Mamiąc swoją kochankę możliwością uzyskania wpływów zachwiał swoją wiarygodność.

Wśród partii rządzącej krąży natomiast teoria, że kochanka Stanisława Pięty została podstawiona, podobnie jak w latach 90-tych Anastazja P., powodując wywołanie obyczajowego skandalu politycznego.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!