Panie powinny umieć się bronić - takiego zdania są w Jastrzębiu, dlatego miasto po raz kolejny organizuje bezpłatne zajęcia samoobrony dla pań. Właśnie ruszyły zapisy!
Kolejna edycja kursu samoobrony dla kobiet rusza 8 kwietnia o godzinie 20.
Zajęcia (12 spotkań) odbywać się będą w sali lustrzanej hali widowiskowo-sportowej przy al. Jana Pawła II 6 w różnych terminach. Każda z pań powinna znaleźć dogodny dla siebie dzień.
Kurs odbywać się będzie we wtorki 8, 15, 22, 29 kwietnia o godz. 20 oraz w soboty: 12 i 26 kwietnia o godz. 11.
Z kolei w maju zajęcia odbywać się będą m.in. w środy: 7, 14, 21 maja o godzinie 20 i w soboty: 10, 17, 24 maja, o godzinie 11.
Przewidywany czas poszczególnych zajęć - 1,5 godziny.
- Celem kursu jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, zdobycie oraz pogłębienie wiedzy pomocnej w przewidywaniu niebezpieczeństw oraz rozwinięcie umiejętności niezbędnych w trakcie stosowania odpowiednich działań zapobiegawczych - mówią organizatorzy.
Deklaracje uczestnictwa w zajęciach można już składać w siedzibie Straży Miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju, al. Piłsudskiego 60, pokój 8A. Zapisy przyjmowane są w godz. od 7.30 do 14.30. Więcej informacji na temat zajęć można uzyskać również dzwoniąc pod numer telefonu: 32 47 85 288. Ilość miejsc jest ograniczona.
*Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
*Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]
*Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]
*Urlop macierzyński 2014 [ZASADY I TERMINY: URLOP RODZICIELSKI]
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?