Studenci Politechniki Śląskiej w Gliwicach zwyciężyli w konkursie dla studentów architektury
RP
Studenci Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach Alicja Choła i Jan Ledwoń zwyciężyli w międzynarodowym konkursie dla studentów architektury Trimo Urban Crash.
Studenci zaprojektowali wkomponowaną w miejską przestrzeń scenę o nietypowej, rzeźbiarskiej formie. Ich projekt będzie zrealizowany w Lubljanie jeszcze w tym roku.
Strefa Biznesu: Wypalenie zawodowe coraz większym wyzwaniem dla firm
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.