Studniówka 2019 III LO im. Norwida w Będzinie: Maturzyści...

  Studniówka 2019 III LO im. Norwida w Będzinie: Maturzyści III Liceum Ogólnokształcącego bawili się na balu maturalnym ZDJĘCIA

  PAS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Tak bawili się na studniówce maturzyści III LO im. C.K. Norwida w Będzinie
  1/179

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©PAS

  Studniówka 2019 III LO w Będzinie. W sobotni wieczór 12 stycznia na balu maturalnym bawili się uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Będzinie.
  Ten jeden z najbardziej zapadających w pamięci dni spędzili w restauracji Art Cafe w Czeladzi. Jak nakazuje tradycja, wszystko zaczęło się od poloneza, a potem przyszedł czas na życzenia ze strony dyrekcji oraz lampkę szampana.

  Zobacz zdjęcia:
  Zobacz galerię


  - To wasz wielki wieczór. Kiedy zaczynaliście naukę w naszym liceum byliście jeszcze dziećmi. Dzisiaj stoicie tu jako ludzie dorośli – mówiła Anna Wacławczyk, dyrektor III LO im.
  C.K. Norwida w Będzinie. - Za sto dni siądziecie do pisania jednego z najważniejszych egzaminów w waszym życiu. Matura zakończy kolejny etap waszej edukacji, którą trzy lata temu rozpoczęliście w murach naszego liceum. Nawiązaliście w szkole nowe znajomości, przyjaźnie, zdobyliście nowe doświadczenia. Poszerzyliście wiedzę. Mam nadzieję, że zaprocentuje to już za kilka tygodni, gdy zdawać będziecie egzamin maturalny. Kiedy patrzę dziś na was, widzę na sali już nie tylko młodzież szkolną, lecz pełnych nadziei, gotowych wejść w dorosłe, prawdziwe życie młodych ludzi. Dla mnie to chyba pierwsza okazja, by powitać was w świecie dorosłych. Nie chodzi tu tylko o wygląd, piękną suknię, garnitur, czy modną fryzurę. To poczucie, że dojrzeliście do tego, by zmierzyć się ze światem i swoimi marzeniami. Nie mogę wam obiecać, że będzie to łatwe, ale nie ma rzeczy niemożliwych a o marzenia trzeba walczyć. Witam więc was w świecie odpowiedzialnych zachowań i poważnych decyzji, już od dzisiaj. Z całego serca życzę wam powodzenia na maturze i w dalszy dorosłym życiu. Mam nadzieję, że symboliczne sto dni, które pozostało do egzaminu, upłynie w spokojnej i twórczej atmosferze. Życzę wam pomyślności, połamania piór, odwagi, która dodaje skrzydeł i prowadzi do wymarzonego celu, ale dziś to jednak czas zabawy. Tak więc niech ten bal będzie dla was wielkim przeżyciem i pozostanie wspomnieniem młodości – dodała.  Maturzyści bawili się doskonale przy dźwiękach starych oraz najnowszych przebojów. Wśród kobiecych kreacji dominowały tym razem suknie czerwone i czarne. Panowie postawili raczej na klasyczne kolory garniturów.

  My także życzymy będzińskim maturzystom wszystkiego najlepszego oraz zdania z jak najlepszym wynikiem egzaminu dojrzałości.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo