Studniówka 2019 Prywatnego LO im. M. Skłodowskiej-Curie w...

  Studniówka 2019 Prywatnego LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej ZDJĘCIA, WIDEO

  PAS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Studniówka uczniów Prywatnego LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej. W piątkowy wieczór 25 stycznia na balu maturalnym spotkali się uczniowie Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Górniczej. Bawili się udanie do białego rana w sali bankietowej Zacisze w Ząbkowicach. ZOBACZCIE ZDJĘCIA i WIDEO
  Studniówka Prywatnego LO w Dąbrowie Górniczej
  Studniówka uczniów Prywatnego LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej odbyła się w doskonałej atmosferze w sali bankietowej Zacisze w Z
  1/201

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Piotr Sobierajski

  Studniówka Prywatnego LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej  ZOBACZCIE ZDJĘCIA

  Zobacz galerię

  Studniówka to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka, bowiem zdarza się tylko raz w życiu. Nic więc dziwnego, że uczniowie dwóch klas maturalnych przygotowali się do tego wydarzenia solidnie. Na początek zatańczyli nietuzinkową wersję poloneza, a podczas kolejnych godzin nagrodzili swoich wychowawców, dyrekcję oraz grono pedagogiczne specjalnymi szarfami, na których wypisane były cechy charakterystyczne dla konkretnego nauczyciela.
  Napracowali się również nad taneczną prezentacją. Pokaz walca wypadł świetnie, a brawom nie było końca. Były też oczywiście kwiaty dla nauczycieli, podziękowania dla nich oraz rodziców. No i symboliczna lampka szampana, otwierająca ten wyjątkowy bal.

  Maturzyści bawili się wspaniale. Wielka w tym zasługa wodzireja Mateusza Mikonowicza.

  - Jeszcze nie tak dawno uczyliśmy się kolejnych zagadnień, a tu już przed nami bal maturalny, zapowiadający koniec nauki w murach naszej szkoły. Oczywiście jest jeszcze egzamin, ale to zupełnie co innego - mówiła dyrektor Aleksandra Malec.

  Chcielibyśmy, byście z tego liceum wynieśli te wartości, które wam przez cały czas wpajaliśmy, a więc tolerancję dla innych ludzi, radość, byście tańczyli wiele, bawili się, ale także byście wkładali dużo trudu w swoje przedsięwzięcia, które będziecie chcieli w dalszym życiu zrealizować. To bardzo ważne, ponieważ wiedza jest ulotna, ale te wartości z nami zostają. Dlatego życzę wam, abyście przebywali wśród ludzi, którzy takimi samymi wartościami będą się z wami dzielić. Życzę wam szczęścia, radości i dużo miłości – mówiła dr Aleksandra Malec, dyrektor Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego, Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej.

  My również życzymy tegorocznym maturzystom nie tylko jak najlepszego wyniku na egzaminie dojrzałości. Kliknijcie w galerię i zobaczcie, jak bawili się maturzyści dąbrowskiego liceum.


  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Choroby zakaźne - oni pamiętają! Film Śląskiej Izby Lekarskiej  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  STUDNIÓWKA 2019

  Wybierz szkołę:

  Przejdź do:

  Miss Studniówki 2019 ZDJĘCIA

  Tak się bawią Królowe Balów Maturalnych

  Tak się bawią Królowe Balów Maturalnych

  Najprzystojniejsi maturzyści 2019

  Tak się bawią Misterzy Studniówki

  Tak się bawią Misterzy Studniówki

  Studniówkowa Para 2019

  Cudowne studniówkowe pary woj. śląskiego

  Cudowne studniówkowe pary woj. śląskiego

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej