Studniówka 2019 Zespołu Szkół Plastycznych w Dąbrowie...

  Studniówka 2019 Zespołu Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej WIDEO + ZDJĘCIA

  PAS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  W sobotni wieczór 19 stycznia 2019 roku na balu studniówkowym spotkali się uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych im. T. Kantora w Dąbrowie Górniczej. Ten wyjątkowy w swoim życiu czas spędzili w sali bankietowej “Zacisze” w Ząbkowicach.
  Bal maturalny uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej
  1/200

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Piotr Sobierajski

  Impreza rozpoczęła się minutą ciszy. W ten sposób uczniowie, rodzice oraz grono pedagogiczne uczcili pamięć tragicznie zmarłego prezydenta Pawła Adamowicza.

  Zobaczcie zdjęcia ze studniówki:

  Zobacz galerię

  Potem przyszedł czas na podziękowania, życzenia jak najlepszego zdania matury oraz tradycyjnego poloneza. Stanęły do niego maturzystki oraz jeden maturzysta (wraz z osobami towarzyszącymi) z dwóch klas. Jednej Liceum Ogólnokształcącego oraz jednej Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych.

  - Będziemy wspominać naukę, warsztaty, na których eksperymentowaliśmy z technikami, czy pierwszy plener, dający poczucie wolności na łonie natury. Czas liceum to również czas dorastania, szukania własnego ja. Pierwszych miłości, jak również pierwszych złamanych serc. Czas pierwszych prawdziwych przyjaźni, czy kłótni z bliskimi, które wszyscy wspólnie przeżywaliśmy i wspieraliśmy się na wzajem. A kiedy emocje sięgały zenitu szukaliśmy pomocy u cioci Agaty, u której drzwi zawsze były otwarte. Jednak nie tylko u pani pedagog mogliśmy znaleźć wsparcie. Z całego serca chcemy podziękować pedagogom, którzy pomagali nas w chwilach załamania. W każdej pracowni mogliśmy poczuć się jak w domu. Na 107 dni przed maturą w pięknie przystrojonej sali będziemy teraz świętować koniec naszej drogi. Pamiętajmy jednak, że każde zakończenie jest jednocześnie początkiem czegoś nowego. Mamy nadzieję, że po maturze będziecie z nas dumni. Tymczasem wykorzystajmy najlepiej jak potrafimy studniówkową noc, bo ona nie powtórzy się już nigdy – podkreślali maturzyści dąbrowskiego Plastyka.

  - Z magicznych i ulotnych chwil składa się nasze życie. Korzystajcie dziś z nich i bawcie się do białego rana. Wytańczcie sobie upragnione obrony dyplomów i zdanie egzaminów maturalnych. Niechaj czas spędzony w szkole i pierwszy w waszym życiu bal będą dla was niezapomnianym przeżyciem. Czasem, do którego będziecie wracać wspomnieniami. Dzisiaj w takt poloneza wkroczycie w dorosłość. Pożegnacie młodzieńczy czas, by za sto dni podjąć trud egzaminów. Ja i grono pedagogiczne będziemy trzymać za was kciuki. Wierzę w to, że czas spędzony przez cztery lata w liceum oraz aż sześć lat w OSSP przyniosą wymarzony, wypracowany sukces – przyznała Ewelina Piasecka-Woźniczka, dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych im. T. Kantora w Dąbrowie Górniczej.

  Maturzyści doskonale bawili się do białego rana na parkiecie, nie zapominając o swoich nauczycielach, których zapraszali do wspólnej zabawy. Mogli także liczyć tradycyjnie na świetną obsługę oraz pyszne dania. Wszystkim życzymy także jak najlepszych wyników na egzaminie dojrzałości.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  TYDZIEŃ Magazyn reporterów DZ  Finał akcji DZ "Wybierz sobie Mikołaja"


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  STUDNIÓWKA 2019

  Wybierz szkołę:

  Przejdź do:

  Miss Studniówki 2019 ZDJĘCIA

  Tak się bawią Królowe Balów Maturalnych

  Tak się bawią Królowe Balów Maturalnych

  Najprzystojniejsi maturzyści 2019

  Tak się bawią Misterzy Studniówki

  Tak się bawią Misterzy Studniówki

  Studniówkowa Para 2019

  Cudowne studniówkowe pary woj. śląskiego

  Cudowne studniówkowe pary woj. śląskiego

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej