Studniówka Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych....

  Studniówka Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych. Wspaniały bal! ZDJĘCIA

  l

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Uczniowie Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych bawili się 8 lutego na studniówce w restauracji „Biały Dom” w Paniówkach
  1/171

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©A. Kupidłowski

  Studniówka Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych to kolejny wspaniały bal maturzystów z Katowic. Uczniowie Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych bawili się 8 lutego na balu maturalnym w restauracji „Biały Dom” w Paniówkach. Tradycyjnie zabawę rozpoczął polonez.
  Sezon na studniówki trwa w najlepsze. W naszym regionie tegoroczni maturzyści bawią się już od stycznia, ale studniówkowy szczyt przypada na przełom stycznia.

  ZOBACZCIE ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI

  Zobacz galerię

  Dodajmy, że uczniowie bawią się z rozmachem. To już nie skromne studniówki, które dawniej organizowano w salach gimnastycznych szkół, ale bale przez duże „B”. Profesjonalnie zorganizowane, z pięknymi dekoracjami, doskonałą oprawą i dobrą do zabawy muzyką. Eleganckie i pięknymi gośćmi robią niepowtarzalne wrażenie. I słusznie!

  Nie inaczej wypadła w naszej ocenie studniówka Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych z Katowic. Uczniowie Śląskich Technicznych bawili się 8 litego w restauracji „Biały dom” w Paniówkach koło Gliwic. Zobaczcie na zdjęciach!  Studniówka to bal organizowany na ok. 100 dni przed egzaminem maturalnym. To zabawa, którą pamięta się przez wiele lat i opowiada się swoim dzieciom. Uczniowie przygotowują się do zabawy długo przed rozpoczęciem balu. W szkole ćwiczą kroki do poloneza. W dniu zabawy tez nie brakuje licznych przygotowań. Podczas studniówki bowiem trzeba być eleganckim. To zabawa z klasą.  Część pisemna egzaminu maturalnego rozpocznie się 6 maja o godz. 9 od egzaminu z języka polskiego (poziom podstawowy). Następnie tego samego dnia maturzyści o godz. 14 będą pisać część rozszerzoną z języka polskiego. We wtorek, 7 maja, maturzyści będą pisać natomiast egzamin z matematyki. Poziom rozszerzony egzaminu z matematyki będzie natomiast w czwartek, 9 maja. Z kolei 8 maja uczniowie napiszą egzamin z języka angielskiego. W tym samym dniu będzie egzamin z poziomu podstawowego (godz. 9), a następnie z poziomu rozszerzonego (godz. 14).  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Czy Katowice nadaja się do mieszkania? Panel dyskusyjny DZ  TYDZIEŃ Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  STUDNIÓWKA 2019

  Wybierz szkołę:

  Przejdź do:

  Miss Studniówki 2019 ZDJĘCIA

  Tak się bawią Królowe Balów Maturalnych

  Tak się bawią Królowe Balów Maturalnych

  Najprzystojniejsi maturzyści 2019

  Tak się bawią Misterzy Studniówki

  Tak się bawią Misterzy Studniówki

  Studniówkowa Para 2019

  Cudowne studniówkowe pary woj. śląskiego

  Cudowne studniówkowe pary woj. śląskiego

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej