Szybcy i wściekli LIVE w Arenie Gliwice. Wielkie show w...

  Szybcy i wściekli LIVE w Arenie Gliwice. Wielkie show w listopadzie

  MAKI/mat.prasowe

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Szybcy i wściekli LIVE w Arenie Gliwice. Wielkie show w listopadzie
  1/5

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Mat. prasowe

  Szybcy i wściekli w Arenie Gliwice. Polska dołącza do światowego tourenn Szybkich i wściekłych. Wystąpią na żywo w Arenie Gliwice 23 i 24 listopada 2018 r. Sprzedaż biletów rozpoczyna się we wtorek 31 lipca 2018, od godz. 10.
  SZYBCY i WŚCIEKLI na żywo w Arenie Gliwice 23 i 24 listopada 2018. Wielkie motoryzacyjne widowisko z popisami kaskaderskimi, samochodami z kultowej serii filmów i pokaz światowych technologii. Sprzedaż biletów rozpoczyna się we wtorek 31 lipca. Ceny zaczynają się od 69 zł.

  Zobacz zdjęcia z widowiska:
  Zobacz galerię


  - To widowisko na żywo, które przeniesie miłośników serii wprost do świata Szybkich i Wściekłych odtwarzając najsłynniejsze i najbardziej emocjonujące sceny z filmów obfitujące w popisy kaskaderskie i nowe wątki. Szybcy i Wściekli Live zabiorą widzów w niesamowitą podróż – w sam środek akcji tego wielkiego kinowego przeboju Universal Pictures - zapowiadają organizatorzy.

  Na europejskiej trasie znalazły się już Austria, Belgia, Dania, Francja, Niemcy, Portugalia, Szwajcaria i Wielka Brytania; wkrótce dołączą do niej także Czechy.

  Szybcy i Wściekli Live wystąpią na płycie Areny Gliwice! Dzięki partnerstwu i wsparciu Miasta Gliwice, sprzedaż biletów rusza 31 lipca 2018 o godz. 10:00. To niesamowita okazja, by na żywo zobaczyć niepowtarzalne sceny akcji i samemu poczuć emocje związane z jedną z najbardziej popularnych na świecie i najdłuższych serii filmowych wszech czasów w zjawiskowym show na żywo!

  Dyrektor Kreatywny i Producent, Szybkich i Wściekłych Live, Rowland French: “Za nami wiele lat przygotowań, jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się już doczekać, by pokazać naszym polskim fanom co stworzyliśmy i jak przenieśliśmy świat filmu w rzeczywistość. Połączenie wspaniałych popisów kaskaderskich, efektów specjalnych, przekraczającej wszelkie granice projekcji 3D – z niesamowitymi możliwościami kierowców, których nic nie zatrzyma – każdy nasz show to niezapomniane przeżycie dla widzów.”

  Napędzany adrenaliną dwugodzinne show na żywo to produkcja jakiej jeszcze nie było. Precyzyjna, szybka jazda i nowe pokazy kaskaderskie zaprzeczające prawom fizyki, ukochane przez widzów samochody i miejsca akcji z całego świata, najsłynniejsze i kluczowe sceny z filmów odtworzone dzięki doskonałej technice projekcji 3D mapping – wszystko to sprawi, że fani przeniosą się w sam środek akcji filmów z serii Szybcy i Wściekli.

  Publiczność poczuje gorącą temperaturę bijącą z rur wydechowych i zobaczy na żywo niewiarygodne pokazy akrobatyczne kaskaderów i samochodów. Każda kolejna scena odkryje przed widzami nieograniczone i niewyobrażalne możliwości technologii cyfrowej. W rolach głównych wystąpią oryginalne samochody z filmu, a także dokładne repliki kochanych przez fanów serii bohaterów, takich jak legendarny Dodge Charger, czy słynny flip car z Szybkich i Wściekłych 6,

  Szybcy i Wściekli Live: najlepsi z najlepszych za kierownicą


  Tysiące światowej klasy kaskaderów i kierowców starało się wystąpić w tej produkcji i po długich i żmudnych poszukiwaniach został wyselekcjonowany elitarny zespół, który poddany rygorystycznemu treningowi przez 4 miesiące przygotowywał się do światowej trasy. Dołączyli do nich najlepsi na świecie specjaliści od parcour, aby wspólnie stworzyć ekipę zdolną do wszystkiego – w tym do niewiarygodnych kaskaderskich pokazów jakich nikt nie widział na żywo.

  Piotr Bukowiecki, Prezes Rochstar Live S.A. powiedział: “jako Rochstar Live, jesteśmy znani z tego, że tworzymy niesamowite i wysokiej jakości widowiska rozrywkowe, dlatego tym bardziej cieszymy się z możliwości wzbogacenia naszego portfolio prezentując Szybkich i Wściekłych Live polskim widzom. To widowisko, które i dla fanów serii jak i dla miłośników rozrywki na żywo będzie przeżyciem jakiego jeszcze nie doświadczyli”

  Europejska trasa rozpoczęła się od światowej premiery z turbo doładowaniem 19 stycznia 2018 roku w londyńskiej O2 Arena.

  Później show przejechał przez najlepsze areny na naszym kontynencie w Belgii., Austrii, Niemczech, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Danii i Francji. UK.

  Szybcy i wściekli LIVE. Bilety


  Sprzedaż biletów na Szybkich I Wściekłych Live rusza 31 lipca 2018 roku o godz. 10:00.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Zobacz najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w programie TyDZień


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  DZ poleca

  100 chwil na 100-lecie niepodległości. Multimedialny dokument historyczny

  100 chwil na 100-lecie niepodległości. Multimedialny dokument historyczny

  Horoskop miesięczny na listopad 2018 wróżki z Katowic

  Horoskop miesięczny na listopad 2018 wróżki z Katowic

  Najpopularniejsze imiona dzieci 2018 w woj. śląskim

  Najpopularniejsze imiona dzieci 2018 w woj. śląskim