Tak mieszkają Gienek z Plutycz i Emilka z Laszek. Zobacz domy największych gwiazd programu FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. [19.01.2022]

dd
Dom i ranczo Emilii Korolczuk
Dom i ranczo Emilii Korolczuk Wojciech Wojtkielewicz
Udostępnij:
Rolnicy. Podlasie to najchętniej oglądany serial Fokus TV. Sympatyczni rolnicy zdobyli serca widzów w całym kraju. Odwiedziliśmy ich domy i gospodarstwa. Zobacz, jak mieszkają Gienek Onopiuk i Emilia Korolczuk.

Rolnicy. Podlasie. Tak mieszkają Gienek i Emilia. Rolnicy z Podlasia pokazują swoje gospodarstwa

Niewielkie Plutycze w powiecie bielskim rozsławiła dwójka rolników, ojciec i syn - Gienek i Andrzej. Dziś tę miejscowość znają w całej Polsce. Dom tej pary jest oznaczony banerem i chętnie odwiedzają go turyści. Recenzje praktycznie zawsze są pozytywne.

Bardzo fajni ludzie uczciwie bardzo mi się podobało polecam - napisał jeden z fanów, który postanowił odwiedzić gospodarstwo

Rolnicy. Podlasie. Tak mieszkają Gienek i Emilka, najsłynniejsi rolnicy w kraju i gwiazdy programu TTV z Plutycz i Ranczo Laszki

Andrzej i Gienek Onopiukowie hodują 40 sztuk bydła, 5 koni, a także kurki, kaczki, gęsi, indyki. Ma też 50 hektarów ziemi. Słynny rolnik co miesiąc dostaje 1100 złotych emerytury. I nie narzeka.

Wielkie zmiany w gospodarstwie Gienka

W ostatnich miesiącach gospodarstwo Gienka doczekało się gruntownych mian. Gospodarze zainstalowali szambo i wiele wskazuje na to, że wkrótce w domu pojawi się także długo oczekiwana łazienka.

W programie Rolnicy.Podlasie występują m. in.

  • Andrzej i Gienek z Plutycz
  • Emilia Korolczuk z Laszek
  • Monika i Tomasz Cieślik z Pokaniewa
  • Agnieszka i Jarosław z Bronowa
  • Michał i Natalia z Haciek

Gienek i Andrzej są bohaterami serialu Rolnicy.Podlasie od początku jego istnienia. Zdobyli serca telewidzów swoją szczerością i dziś nikt sobie nie wyobraża programu bez nich.

Rolnicy. Podlasie. Tak mieszkają Gienek i Emilia. Rolnicy z Podlasia pokazują swoje gospodarstwa

Nie wszyscy są jednak do nich przyjaźnie nastawienie. Gienek i Andrzej nie raz narzekali, że niektórzy sąsiedzi wciąż piszą na nich donosy, a oni w związku z tym muszą płacić kary.

Emilia Korolczuk urodziła córeczkę. Są już razem w domu

Laszki to miejscowość w powiecie białostockim. Jest położona tuż obok drogi krajowej nr 19. Właśnie tutaj Ranczo Laszki założyła Emilia Korolczuk. Hoduje tutaj głównie kozy i produkuje sery z koziego mleka.

Rolnicy.Podlasie to najchętniej oglądany program w Fokus TV

Emilia niedawno została mamą i emanuje szczęściem. Wiele obowiązków przeją teraz jej partner, który jednak nie bierze udziału w programie Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie. Tak mieszkają Gienek i Emilka, najsłynniejsi rolnicy w kraju i gwiazdy programu FOKUS TV z Plutycz i Ranczo Laszki

Wideo

Dodaj ogłoszenie