Tak Saints Częstochowa pokonali Pantery Wrocław w meczu futbolu amerykańskiego [ZDJĘCIA]

Piotr Ciastek
Saints Częstochowa
Saints Częstochowa Saints Częstochowa
Częstochowska drużyna futbolu amerykańskiego Saints po zaciekłej walce wygrała z wrocławskimi Panterami 27:12. Zwycięstwo Saintsów dało im awans do I Ligi - PLFA I.

Zwycięstwo drużyny z Częstochowy dało jej awans do półfinału ligi jak i do wyższej klasy rozgrywkowej - PLFA I. Mecz zaczął się niefortunnie dla świętych. Zawodnicy gubili się w swoich zagraniach i nie mogli znaleźć recepty na Wrocław. Przez większość pierwszej połowy Saintsi przegrywali 0:10 z Panterami. Dopiero w połowie drugiej kwarty Święci zaczęli zdobywać jardy i po gwizdku kończącym pierwszą połowę wyszli na prowadzenie 14:10. W drugiej połowie Święci raz po raz punktowali przeciwników i zdobywali kolejne przyłożenia. Mecz zakończył się wynikiem 27:12 dla częstochowskiej drużyny. Na pochwałę zasłużyła cała drużyna, a w szczególności lina ofensywna, która otrząsnęła się po trudnym początku i pokazała, że jest jedną z najlepszych w Lidze.

*Superbudowa kadencji 2010-2014. Co się zmieniło w naszych miastach. [PLEBISCYT]. Głosuj, lub zgłoś kandydata