Stare zdjęcia Częstochowy wciąż zachwycają
Przypominamy archiwalne zdjęcia Częstochowy, na których uchwyceni zostali mieszkańcy miasta podczas zwykłych dni. Ludzie stoją w kolejce do sklepu, mijają się w Alejach i na "kwadratach", a nawet pozują do zdjęć w okolicach znanych i mniej znanych budowli.
ZOBACZCIE ARCHIWALNE ZDJĘCIA CZĘSTOCHOWY
Zobacz także
Te czasy już dawno minęły, ale w wielu przypadkach otoczenie, w których były wykonywane zdjęcia nie zmieniło się diametralnie. Na pewno rozpoznacie te miejsca.
Autorzy zdjęć w galerii: Witold Mielczarek, Janusz Mielczarek, Józef Chojkowski, Bogdan Krasicki, Mirosław Guzik, Zygmunt Wieczorek, Władysław Morawski, Piotr Ciastek, arc Trybuny Robotniczej, Bogdan Kułakowski, arc Krzysztofa Kasprzaka, Narodowe Archiwum Cyfrowe, sieć Społem, MPK Częstochowa.
Takiej Częstochowy dziś już nie ma. Zwykły dzień w mieście n...
Nie przeocz
- To najbardziej nawiedzone miejsca na Śląsku. Oglądasz jedynie na własne ryzyko!
- Superjednostka w Katowicach ma już 50 lat! Wejdźcie z nami do środka. Zobaczcie
- Zobaczcie ten wrześniowy wysyp grzybów na Śląsku. Mamy zdjęcia od internautów
- Śledztwo w sprawie śmierci prof. Mariana Zembali. Jaka jest decyzja prokuratury?
Zobacz także
Musisz to wiedzieć
Gazeta Lubuska. Ewakuacja w Zielonej Górze. W garażu były bomby
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?