Tauron GTK Gliwice - Suzuki Arka Gdynia 70:81. Goście z Trójmiasta znów wygrali w Arenie Gliwice ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU

Gliwiccy kibice musieli przełknąć gorycz porażki koszykarzy GTK z Arką Gdynia   Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPN
Gliwiccy kibice musieli przełknąć gorycz porażki koszykarzy GTK z Arką Gdynia Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPN Fot Arkadiusz Gola
W meczu 6. kolejki Energa Basket Ligi koszykarze Tauronu GTK Gliwice przegrali z Suzuki Arką Gdynia 70:81. Gliwiczanie doznali drugiej z rżędu porażki po raz drugi ulegając u siebie drużynie z Trójmiasta. Zobaczcie zdjęcia kibiców i meczu Tauron GTK Gliwice - Suzuki Arka Gdynia.

Koszykarze z Gliwic nieźle zaczęli nowy sezon. Wygrane ze Startem Lublin i Spójnią Stargard napędziły do Małej Areny Gliwice kibiców. Niedzielny mecz z Suzuki Arką Gdynia oglądało 850 widzów.

Niestety fani nie będą miło wspominać tego spotkania. Po wyrównanej pierwszej kwarcie w kolejnej szybko przewaga gości wzrosła do 10 punktów. W trzeciej kwarcie Arka prowadziła już różnicą 15 punktów i nawet najzagorzalsi sympatycy drużyny trenera Marosa Kovacika przestali wierzyć w wygraną.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU TAURON GTK GLIWICE - SUZUKI ARKA GDYNIA

Ostatecznie gliwiczanom udało się wygrać czwartą kwartę 21:17, ale na odrobienie strat było już zdecydowanie za późno. GTK doznał drugiej z rzędu domowej porażki z zespołem w Trójmiasta. Po przegranej z Treflem Sopot teraz musiał uznać wyższość Suzuki Arki Gdynia, która wygrała czwarte spotkanie Energa Basket Ligi z rzędu.

Tauron GTK Gliwice - Suzuki Arka Gdynia 70:81 (15:17, 18:22, 16:25, 21:17)