Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia 2:3 [ZDJĘCIA KIBICÓW] Smutne miny fanów w Satelicie

Tauron KH GKS Katowice - Comrach Cracovia zdjęcia kibiców
Tauron KH GKS Katowice - Comrach Cracovia zdjęcia kibiców Lucyna Nenow / Polska Press
Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia 2:3 ZDJĘCIA KIBICÓW Trzeci półfinałowy mecz w Satelicie oglądał komplet 1200 widzów. Katowiccy kibice jak zwykle głośno wspierali swoich ulubieńców. Gorący doping nie pomógł jednak gospodarzom, którzy po raz trzeci przegrali z Cracovią. Fani GieKSy smutni opuszczali lodowisko, bowiem szanse katowiczan na awans do finału są w tej chwili znikome. Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu Tauron KH GKS Katowice- Comarch Cracovia 2:3.

Mecz Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia 2:3 był bardzo nerwowy nie tylko na tafli, ale także na trybunach. W II tercji na chwilę przerwano grę, bo fani gospodarzy niezadowoleni z tego, że ich drużyna przegrywa, zachowywali się agresywnie wobec siedzących w boksie hokeistów z Krakowa. Na szczęście szybko uspokojono sytuację i gra mogła być kontynuowana.

Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia 2:3