Terapie Kwantowe na odległość Najnowocześniejszym Urządzeniem XXI wieku

Artykuł sponsorowany Terapie Alternatywne SHANTI Beata Dróżdż

Quantec.
Czym jest Quantec i jak działa?

Składa się z komputera i generatora z diodą z białym szumem. Dla osób, które słyszą po raz pierwszy o Quantecu i tych, którzy w jego działanie nie mogą uwierzyć, podam zasady robienia terapii i jej działania.

Do wykonania terapii potrzebne jest zdjęcie przysłane e-mailem, MMS-em lub listem, imię, nazwisko i data urodzenia. Podstawą działania tej terapii są bliźniacze kwanty. Kwanty są składowymi pól elektromagnetycznych i nośnikami częstotliwości drgań do innych pól elektromagnetycznych. Fotony Światła odbijające się od fotografowanego obiektu przejmują informację od jego kwantów i stają się bliźniakami, które pozostają ze sobą w stałym kontakcie, jakby ze sobą rozmawiały. Bliźniacze kwanty kodują się na zdjęciu lub karcie pamięci. Bliźniacze kwanty widział Einstein i sam był tym zdziwiony, określił ich zachowanie „upiornym działaniem na odległość”. Udokumentowano ich istnienie i zbudowano diodę z białym szumem. Oprócz bliźniaczych kwantów ma w tej terapii zastosowanie także numerologia. Program Quanteca to bazy danych, czyli zapisane nazwy rzeczy, które stosujemy fizycznie dla poprawy Zdrowia. Mają one według numerologii swoje wibracje. Litery wystukiwane na klawiaturze zapisują się na twardym dysku w systemie jedynkowo-zerowym. Taki zapis dioda zamienia na wibracje, a kwanty ze zdjęcia przesyłają je do kwantów fotografowanego obiektu. Podczas skanowania zdjęcia dobór tekstów do terapii odbywa się rezonansowo. Wibracje wybranych tekstów są jeszcze potencjonowane, tak by w 100% pasowały do tych negatywnych odczytanych w naszym Organizmie. W taki sposób można usunąć emocje, takie jak smutek, złość, strach, a także pozbyć się mikrobów, na takiej samej zasadzie jak śpiewak odpowiednią wibracją głosu rozbija szybę. Kwanty są nośnikami informacji z przeszłości i przyszłości. Dioda u dorosłych Osób odczytuje lęk przed klasówką, a u wystraszonej Osoby lub zwierzęcia określi wielkość emocji – strach, lęk czy panikę. Podczas skanowania zdjęcia dorosłego mężczyzny, dioda pokazała zapis o wstrząśnieniu mózgu. Matka tego Pana przypomniała sobie, że gdy był malutki spadł z huśtawki i uderzył tyłem głowy o ziemię. Skarżył się na ból głowy, ale ponieważ nie było wymiotów uznano, że się nic nie stało. Dioda oceniła to inaczej i postanowiła usunąć drobne następstwa tego zdarzenia, które Organizm sam nie potrafił zlikwidować.

To że „Quantec jest dobry na wszystko” jest prawdą, bo urządzenie jest pomocne przy oczyszczaniu Organizmów ludzkich, zwierzęcych, roślinnych, budynków i tworzenia terapii biznesowych. Działa na Ciało fizyczne i astralne, czyści z mikrobów, toksyn, a także negatywnych emocji i energii, takich jak klątwy czy uroki. Każdy Organizm oczyszcza się w innym tempie zależnie od rodzaju dolegliwości. Quantec wykonuje rzeczy Niemożliwe i czyni Cuda. Szuka przyczyny i niszczy je wraz z dolegliwością, którą wywołała. Quantec działa na zasadzie radioniki, którą już bardzo dawno stosowano do korekty nierównowagi energetycznej Zdrowia ludzi, zwierząt i upraw. W opinii wydanej przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jest napisane, że „Quantec nie jest urządzeniem medycznym, bo nie spełnia definicji urządzenia medycznego. Za jego pomocą dokonuje się analizy stanu duchowego Klienta i urządzenie Quantec samo może wysyłać do Ciała Klienta odpowiednią informację w celu rozwiązania wewnętrznego konfliktu oraz zapewnienia równowagi psychicznej i energetycznej organizmu”. Najszybciej znikają świeże dolegliwości. Bardzo łatwo można zlikwidować infekcję bakteryjną czy wirusową, ale wtedy gdy zgłasza się jej pierwsze objawy. Jedna z Klientek chorowała kiedyś na półpaśca i gdy zobaczyła wysypkę na Ciele swojego męża wysłała go do lekarza, a mnie poprosiła o terapię. Lekarz potwierdził chorobę, a Pacjent będąc pod wpływem Quanteca nie odczuwał bólu. Quantec potrafi nie tylko uzdrawiać Ciała i Dusze, także naginać rzeczywistość stosownie do potrzeb. Regeneruje, odmładza (np. uszkodzone nerwy i narządy), przywraca równowagę Organizmom i Ekosystemom. Perspektywę ogranicza tu jedynie wyobraźnia. Moje doświadczenie to skuteczne terapie chorób z autoagresji i nowotworów, przywracanie funkcjonalności tkanek (pomoc chorym onkologicznym w regeneracji uszkodzonych podczas operacji, kluczowych dla ich komfortu życia tkanek i połączeń nerwowych). W odwracaniu i zatrzymywaniu procesów starzenia i degeneracji, Quantec przywraca zdolności kognitywne, poprawia pamięć, orientację i inne potencjały osobiste, utracone z wiekiem bądź z powodu chorób. Quantec pomaga w walce z uzależnieniami, redukuje przymus nie tylko w tematach substancji psychoaktywnych, ale i w zaburzeniach odżywiania, a także w pracy nad transformacją Ciała, np. w kwestiach utrzymania diety czy redukcji wagi. Dzięki temu można poprawić osiągnięcia sportowe. Działanie Quanteca sprawdza się również w harmonizacji relacji, świetnie naprawia związki, a także łagodzi bolesność rozstań. Pomaga skutecznie cierpiącym na depresje i dysfunkcje psychiczne. Quantec jest Cudownym Narzędziem w przywracaniu normalnego Życia. Quantec jest przewodnikiem Życiowych Zmian. Modeluje Rzeczywistość, stwarzając najbardziej sprzyjające okoliczności. Codziennie nowe doświadczenia, burzenie kolejnych granic.
Quantec to Nadzieja dla tych, którzy już ją stracili.

Terapie Kwantowe na odległość Najnowocześniejszym Urządzeniem XXI wieku

Terapie Alternatywne SHANTI
Beata Dróżdż

Terapie Kwantowe na odległość Najnowocześniejszym Urządzeniem XXI wieku

tel. 537 222 177
https://shanti-quantec.pl/

Terapie Kwantowe na odległość Najnowocześniejszym Urządzeniem XXI wieku

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie