Firma z Gliwic z prestiżową nagrodą. Dostali ją za swoje wypasione biuro w starej poczcie. Mają tu 200-calowy ekran, pufy, wielki taras, ultraszybki internet. Za to The Software House dostał nagrodę Office Superstar 2018

O wnętrzach w starej poczcie w Gliwicach już pisaliśmy, latem 2018. The Software House właśnie wtedy się tam przeprowadzał. Teraz za niesamowite wnętrza dostali nagrodę - Office Superstar. Nagrody wręczono w Warszawie 3 października 2018.
Biura zaprojektowali architekci z pracowni Zalewski Architekci z Gliwic.

Zobaczcie zdjęcia nagrodzonego biura:
Zobacz galerię

Firma the Software House przygotowuje aplikacje webowe i mobilne dla klientów z całego świata. Jest w rankingu 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych z Europy Środkowej (wg Deloitte).

Zobaczcie zdjęcia:
Zobacz galerię

- Firma podchodzi do nowoczesności w sposób odpowiedzialny, wykorzystując zdobyte na świecie doświadczenie w miejscowych projektach. Najlepszym tego symbolem jest nowe biuro The Software House zaprojektowane przez Krzysztofa Zalewskiego z Zalewski Architecture Group. Umiejscowiono je w budynku gliwickiej Starej Poczty – tak ważnym dla lokalnej społeczności. Wewnątrz starych murów kryje się ogrom nowoczesnych technologii. Ultraszybki Internet, nowoczesne salki konferencyjne, wielki, prawie 200-calowy ekran wykorzystywany w trakcie szkoleń, a przede wszystkim wszechobecni informatycy – siedzący z laptopami w salkach i na pufach, bawiący się dronami na słonecznym patio. Nowocześni ludzie w nowoczesnej przestrzeni - piszą o sobie eksperci z The Software House.

GOTYCKIE IT. O BIURZE W STAREJ POCZCIE I ARCHITEKTACH PISALIŚMY TU: LINK

Office Superstar 2018 to druga edycja ogólnopolskiego konkursu, który promuje holistyczną koncepcję biura jako miejsca pracy, a jego celem jest wyróżnienie organizacji posiadających najlepsze wnętrza biurowe w Polsce. Jego misją jest promowanie nowatorskich rozwiązań w zakresie aranżacji powierzchni biurowej. Konkurs został objęty honorowym patronatem Stowarzyszenia Architektów RP, a jego organizatorem jest firma CBRE. Spośród 150 uczestników w roku 2018 kapituła wybrała 17 najlepszych biur z najlepszymi wnętrzami. Gliwicka firma wygrała w kategorii Najlepsze biuro w branży technologicznej. Laureaci konkursu otrzymali niezwykłe statuetki w postaci lewitujących doniczek oraz tillandsie – rośliny, które do życia potrzebują jedynie powietrza oraz odrobiny wilgoci. Wręczenie statuetek odbyło się 3 października, podczas gali Talks & Awards OFFICE SUPERSTAR w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

Organizatorem konkursu jest firma CBRE, firma doradcza w sektorze nieruchomości komercyjnych. W kapitule w tegorocznej edycji zasiedli m.in. Beata Bochińska, znana ekspertka w dziedzinie dizajnu i trendów, Jacek Santorski, psycholog społeczny i psycholog biznesu, architekt Radosław Gajda, autor cyklu "Architecture is a good idea", a także wielu innych ekspertów z zakresu zarządzania nieruchomościami, związanych z producentami czy z mediami.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Samorządowiec Roku - gala Dziennika Zachodniego

Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ