„The Voice Kids". Edyta Górniak nagle zrezygnowała z...

  „The Voice Kids". Edyta Górniak nagle zrezygnowała z programu. Dlaczego?

  r-bo

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  „The Voice Kids". Edyta Górniak nagle zrezygnowała z programu. Dlaczego?
  1/2
  przejdź do galerii
  Edyta Górniak w dniu rozpoczęcia nagrań do nowej edycji „The Voice Kids" zrezygnowała z udziału w programie. Decyzja wokalistki podyktowana jest chorobą jej mamy. która przechodzi serię bardzo ważnych i kluczowych badań, stan jej zdrowia nie jest dobry. Edyta zostanie z mamą w Opolu.
  Na fotelu trenera zastąpi ją Cleo. Takie rozwiązanie zaproponowała sama Górniak podaje Plejada.
  „To była bolesna decyzja. Dopóki nie spojrzałam w oczy Mamy... Dziś nadal ta decyzja pozostaje dla mnie trudna, ale wiem, że była konieczna" wyznała.
  The Voice Kids" to jedna z najgłośniejszych telewizyjnych premier tego roku. Pierwsza odsłona „The Voice of Poland" z udziałem dzieci okazała się sukcesem i Telewizja Polska zdecydowała się na kolejną serię talentshow.

  Trenerami śpiewających dzieci w pierwszej edycji byli Edyta Górniak, Tomson i Baron z Afromental oraz Dawid Kwiatkowski. Program prowadzili Tomasz Kammel, Adam Zdrójkowski oraz Barbara KurdejSzatan.
  Edyta Górniak nie odwołała swoich występów na zbliżającym się „Top Of The Top Festival" w Sopocie. Artystka zaśpiewa 15 i 16 sierpnia. Trzymamy kciuki za mamę artystki i jej powrót do zdrowia.

  Od niedawna moje serce jest bardzo, bardzo mocno związane z Łodzią. Tam resetuję serce. Jest tam osoba, która wspaniale gotuje i mnie rozpieszcza. Łódź jest teraz bardzo ciepła mojemu sercu Edyta Górniak w TVP24.


  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Brawo PiS !!! CBA i Policja!!!

  beneficjentka 500+ (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Brawo PiS !!! CBA i Policja!!!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo