The Voice Of Poland: 3. edycja. Nowi jurorzy, nowe głosy...

  The Voice Of Poland: 3. edycja. Nowi jurorzy, nowe głosy [JAK SIĘ PODOBA? NAPISZ]

  MAO

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Voice of Poland 3
  1/15
  przejdź do galerii

  Voice of Poland 3 ©Jan Bogacz/TVP

  The Voice Of Poland 3: Telewizyjna Dwójka jesienne pasmo rozrywkowe rozpoczyna od mocnego uderzenia - "The Voice Of Poland". Trzecia edycja programu to gwarancja na znalezienie kolejnych utalentowanych wokalnie ludzi. Będą nowi jurorzy: Edyta Górniak i Marysia Sadowska, za to prowadzący program pozostają bez zmian - Marika, Tomasz Kammel i Maciej Musiał. Pierwszy odcinek "The Voice Of Poland" już w sobotę, 7 września o godz. 20.05 w TVP2.
  THE VOICE OF POLAND FINAŁ
  THE VOICE OF POLAND WIELKI FINAŁ W TVP RELACJA LIVE


  The Voice Of Poland 3: Fani programu z pewnością nie mogą się już doczekać trzeciej edycji "The Voice Of Poland". TVP2 nie czeka do wiosny z nową edycją talent show, zdecydowała się na kontynuowanie formatu jesienią, choć druga edycja programu zakończyła się w maju.

  Trochę zmian będzie. Połowa jurorów została wymieniona. Nie zobaczymy już Justyny Steczkowskiej i Patrycji Markowskiej. Jak poinformowała TVP2, mimo wielkich chęci z obu stron i po bardzo udanej współpracy z Justyną Steczkowską, wokalistka musiała z żalem zrezygnować z udziału w kolejnej edycji programu.
  Udział w nagraniach nowych odcinków pokrywa się z terminem przyjścia na świat dziecka Steczkowskiej. Dodatkowym powodem rezygnacji są zakontraktowane zobowiązania koncertowe, teatralne oraz nagrywanie nowej solowej płyty.

  Ich miejsca w fotelach jurorskich zajmą dwie inne wokalistki - Edyta Górniak i Marysia Sadowska. Ponownie za to popisy wokalne uczestników będą oceniać Marek Piekarczyk oraz Afromental, czyli Tomson i Baron.

  – To jest program, który zaczyna się tam, gdzie inne się kończą – tłumaczy Marek Piekarczyk na oficjalnej stronie programu "The Voice Of Poland". – Tutaj nie chodzi o kreację, trzeba być autentycznym i prawdziwym – dodaje z kolei Edyta Górniak.

  – Tutaj nie ma miejsca dla osób, które może mają ciekawe osobowości, ale nie mają warsztatu – podkreśla Maria Sadowska wypowiadając się dla serwisu.

  A Tomson i Baron zgodnie twierdzą, że "The Voice of Poland" wyróżnia się tym, że już na etapie przesłuchań w ciemno poziom wokalistów jest tak wysoki, jak w finałach konkurencyjnych programów.

  Nie zmienią się prowadzący "The Voice Of Poland". Będą to Marika, Tomasz Kammel, a w Red Roomie znów spotkamy Maćka Musiała, który gra również Tomka Boskiego w serialu TVp2 "Rodzinka.pl". Jak powiedziała w wywiadzie z Wirtualną Polską Marika, współpraca z kolegami układa jej się wyśmienicie. Tworzą zgrany zespół.

  - Okrzepliśmy. To pierwsze doświadczenie pracy z Tomkiem Kammelem i Maćkiem Musiałem było rzeczywiście pierwszym doświadczeniem. Nie wiedzieliśmy, czy nam chemia zadziała nasza trójkowa, ale zadziałała. W tej chwili bawimy się świetnie - mówiła Marika.
  1 »

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (4)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Voice

  Nikola (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

  Voice of Poland najlepszy! ten program można opisywać w samych superlatywach!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  blee

  oLaa (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 24 / 14

  Powiem tak: Edytka Górniak "Wielka Gwiazda". Fakt ma głos, ale za bardzo się tym przechwala i jest po prostu wredna!! Np. do Marii Sadowskiej:" Powiem Ci .... ŚWINIA! " To jest normalne?!...rozwiń całość

  Powiem tak: Edytka Górniak "Wielka Gwiazda". Fakt ma głos, ale za bardzo się tym przechwala i jest po prostu wredna!! Np. do Marii Sadowskiej:" Powiem Ci .... ŚWINIA! " To jest normalne?!
  Marysia.... Sadowska...... też nie rewelacja. Obie gadają tak, że ma się wrażenie, że specjalnie chcą kogoś urazić.
  A Justyna i Patrycja były o wiele lepsze.... starały się nikogo nie urazić.......... nawet jak nie było rewelacji!!zwiń

  Zdjęcie autora komentarza
  fajne

  Andrzej Ważkiewicz

  Zgłoś naruszenie treści / 16 / 17

  Pierwwszy odcinek zachęcający. czekam na więcej.

  Zdjęcie autora komentarza
  fajne

  Andrzej Ważkiewicz

  Zgłoś naruszenie treści / 15 / 18

  Pierwwszy odcinek zachęcający. czekam na więcej.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo