Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

To ideologia PiS wyklucza ludzi i dzieli Polaków - pisze Agata Pustułka

Agata Pustułka
15.02.2020: Warszawa, happening Popieram związki LGBT
15.02.2020: Warszawa, happening Popieram związki LGBT krystian dobuszyński/polska press
Skandaliczne wypowiedzi polityków PIS dotyczące mniejszości seksualnych to moralne średniowiecze i hańba. W jednym szeregu z posłem Przemysławem Czarnkiem z PIS, który stwierdził, że osoby LGBT "nie są równe ludziom normalnym" stoi niestety ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda, radykalizujący swe wypowiedzi, bo czuje na plecach gorący oddech Rafała Trzaskowskiego. To Duda wprowadził ten temat do kampanii. Lepiej już jak mówił o równie bezsensownym przekopie Mierzei. Ale to było mniej groźne. Wstyd panie prezydencie. Ludzi takich jak poseł Czarnek powinno się wykluczać z życia publicznego.

Wprowadzenie do kampanii tzw. ideologii LGBT to lep na ludzi, którzy nie potrafią rozszyfrować nawet tego skrótu, ale łatwo ich straszyć demoralizacją jaką ma nieść prezydentura Trzaskowskiego z adopcją dzieci przez pary homoseksualne na czele. To symbol nietolerancji, nie pierwszy i nie ostatni państwa PiS.

Pisaliśmy

Tonący brzydko się chwyta i tak niestety wygląda to w przypadku prezydenta Dudy, który znów zaczął wydzierać się przeciwko ludziom, dzielić na lepszych i gorszych. To typowe dla PIS - gorszy sort, chamska hołota, LBGT jako wyzwisko.

Prezydent podpisuje Kartę Rodziny, a ciekawe, czy on oraz poseł Czarnek wezmą na swoje sumienia np. samobójstwa zaszczutych młodych ludzi, którzy miotają się w swoim kołtuńskim środowisku i nie mogą być sobą.

Co ci wszyscy "przemądrzy" politycy powiedzieliby, gdyby ich córki były lesbijkami, a synowie gejami, Wypędziliby z domu, wychłostali?

Warto przypomnieć, że pan Czarnek to "nie byle kto", bo członek sztabu prezydenta Dudy, który tak szybko zapomniał, że ma być prezydentem wszystkich Polaków. Nigdy nie był. Zawsze był prezydentem prezesa i jego partii.

Ne wystarczą tu słowa niby-wytłumaczenie Joachima Brudzińskiego, że niektórym kolegom emocje odbierają zdrowy rozsądek. Powiedziałabym, że odbierają rozum. Zresztą sam Brudziński nieco wcześniej stwierdził, że "Polska bez LGBT jest najpiękniejsza". Panie europośle za chwilę ktoś powie, że bez pana będzie jeszcze piękniejsza. Miło?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że słowa Czarnka to nie głupota, ale sianie nienawiści. W tę pseudo temat kampanii, który
próbuje narzucić Duda, wpisuje się inny mędrzec poseł Jacek Żalek, za swoje słowa wyproszony ze studia TVN 24. Żalek uważa, że LGBT to nie ludzie, ale ideologia i jeśli się, nie respektuje jej roszczeń to staje się jej wrogiem. Wyklucza wszystkich przywiązanych do tradycyjnych wartości.

Panie prezydencie, panowie posłowie wybaczcie, ale jeszcze żadne ugrupowanie polityczne, tak jak ideologia PiS nie wykluczała innych ze wspólnoty. To nie geje dzielą ludzi na lepszy i gorszy sort. To wy robicie. I wstyd, że temat ten, jako ewidentnie zastępczy, lansujecie w kampanii. Polska jest dla wszystkich.

Musisz to wiedzieć

Zobacz i zapamiętaj

Bądź na bieżąco i obserwuj

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Chcemy żyć wolniej - ciekawa analiza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera