Bezapelacyjnie. To praca marzeń! Firma Ferrero, producent m.in. Nutelli, poszukuje 60 "sędziów sensorycznych". Jedyne co trzeba zrobić to zgłosić się, a potem przejść szkolenie i przeprowadzić... do słonecznej Italii.

Zostań testerem Nutelli!

Był już tester wódki czy osoba odpowiedzialna za przytulanie kotów, jednak ta praca te propozycje przebija. Ferrero - firma produkująca masę smakowitych i popularnych słodyczy, w tym Nutellę, poszukuje 60 "sensorycznych sędziów" swoich produktów. Będą oni otrzymywali pieniądze za jedzenie słodyczy. Ciężko sobie wyobrazić lepsze stanowisko.

Nowa praca wymaga jednak przeprowadzki do miasta, gdzie znajduje się siedziba firmy. To chyba jednak wielu nie zmartwi, bowiem Ferrero ma siedzibę w Piemoncie we Włoszech, konkretnie miejscowości Alba

Nieprzekonani do przeprowadzki? Zobaczcie, gdzie leży Alba.

Co jak się przebrnie rekrutację? Kandydatów czeka szkolenie i to nie byle jakie. Będzie się on uczył rozpoznawać smaki czekolady. Po to, aby pomóc doskonalić recepturę produktów Ferrero.

Ile osób zostanie testerem Nutelli?

Producent Nutelli czy Kinder Bueno planuje docelowo przyjąć 20 osób, jednak płatnym szkoleniem objętych będzie 60 smakoszy.

Szkolenie rozpoczyna się we wrześniu. Jedynym "ale" jest wymóg posługiwania się językiem włoskim. Kandydat niemoże mieć także żadnej alergii żywieniowej.

Po ukończeniu szkolenia, praca będzie miała charakter dorywczy - około 2 dni w tygodniu po dwie godziny.

Jesteś zainteresowany? To wyślij CV na adres alba@openjob.it z dopiskiem "ALB01".

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Zobacz najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w programie TyDZień