Tour de Pologne 2018 KNURÓW Utrudnienia na drogach 6...

  Tour de Pologne 2018 KNURÓW Utrudnienia na drogach 6 sierpnia

  Zdjęcie autora materiału

  Arkadiusz Nauka

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Tour de Pologne 2018

  Tour de Pologne 2018

  Tour de Pologne w Knurowie UTRUDNIENIA DROGOWE Już dzisiaj, 6 sierpnia przez Knurów przejadą najwybitniejsi kolarze z całego świata w ramach 3 etapu 75. Tour de Pologne. W Knurowie sportowcy będą walczyć o punkty do klasyfikacji punktowej, przekraczając Premię Lotną zlokalizowaną na ul. Kosmonautów. To właśnie w tym miejscu na kibiców będzie czekała moc atrakcji sportowych i nie tylko. Trzeba też pamiętać o utrudnieniach drogowych
  Tour de Pologne 2018

  Tour de Pologne 2018

  Tour de Pologne 2018 w Knurowie  W ramach 3 etapu wyścigu kolarze pokonają 139 km startując ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie, odwiedzając kolejno Rudę Śl. (Premia Lotna), Mikołów, Żory, Jastrzębie Zdrój, Rybnik (Premia Lotna), Czerwionkę-Leszczyny, Knurów (Premia Lotna), Gierałtowice, z metą na Stadionie w Zabrzu.

  Tour de Pologne 2018 AKTUALNOŚCI

  Tour de Pologne w Knurowie UTRUDNIENIA  Jeśli chodzi o przejazd przez sam Knurów, tegoroczna trasa wyścigu będzie nieco inna niż w ubiegłym roku, a mianowicie poprowadzi kolejno ulicami: Książenicka → Aleja Piastów → Lignozy → Zwycięstwa → Michalskiego → Wilsona → Szpitalna → Kosmonautów (Premia Lotna) → 1 Maja → Dworcowa.

  TOUR DE POLOGNE 2018 STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - ZABRZE MAPY + TRASA

  W tym dniu, należy pamiętać o utrudnieniach drogowych w obrębie godzin 16:00 – 19:00. Na skrzyżowaniach dróg z trasą przejazdu peletonu ruchem będą kierowały służby drogowe. Utrudnienia z dojazdem pojawią się m.in. na ulicach Jęczmiennej, Mieszka I, Kapelanów Wojskowych, Jedności Narodowej, Armii Krajowej, S.Batorego, Szarych Szeregów, Wolności, Pocztowej, Sienkiewicza, Prusa, Przemysłowej, a także autostradzie A1.

  TOUR DE POLOGNE 2018 ETAPY + TRASY

  Również komunikacja miejska KZK GOP wprowadziła zmiany w ruchu linii autobusowych nr: 8, 47, 58, 120, 194, 195, 636, 710

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Na rowerze przez Katowice z Czesławem Langiem


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo