Tour de Pologne 2018: Wieliczka - Bielsko-Biała UTRUDNIENIA...

  Tour de Pologne 2018: Wieliczka - Bielsko-Biała UTRUDNIENIA NA DROGACH

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Tour de Pologne 2018: Etap 5 Kopalnia Soli Wieliczka - Bielsko-Biała. 8 sierpnia kolarze wystartują spod zabytkowej kopalni soli w Wieliczce. Wyścig
  1/9
  przejdź do galerii

  Tour de Pologne 2018: Etap 5 Kopalnia Soli Wieliczka - Bielsko-Biała. 8 sierpnia kolarze wystartują spod zabytkowej kopalni soli w Wieliczce. Wyścig kończy się w Bielsku-Białej ©Mat. prasowe

  Tour de Pologne 2018 UTRUDNIENIA NA DROGACH W środę, 8 sierpnia, etap 5: Kopalnia Soli Wieliczka - Bielsko-Biała. Kolarze wystartują spod zabytkowej kopalni soli w Wieliczce. Wyścig kończy się w Bielsku-Białej. Oznacza to spore utrudnienia dla kierowców. Sprawdź utrudnienia drogowe w Bielsku-Białej, związane z Tour de Pologne 2018. Które ulice w mieście będą zamknięte podczas startu V etapu Tour de Pologne Wieliczka - Bielsko-Biała?

  Tour de Pologne 2018: Wieliczka - Bielsko-Biała  TOUR DE POLOGNE 2018 WIELICZKA - BIELSKO-BIAŁA MAPY + TRASA

  8 sierpnia start ostry z Wieliczki zaplanowano na godz. 12.55. Wjazd na metę w Bielsku-Białej ma się odbyć o godz. 16.40.

  Ograniczenia ruchu w Bielsku-Białej mogą wystąpić już od godziny 11.00.  ZOBACZ TEŻ:
  75. Tour de Pologne 2018: TRASA WYŚCIGU Aż cztery etapy odbędą się w województwie śląskim MAPA  W godzinach 11 - 17 będą zamknięte dla ruchu ulice:
  • Gościnna,
  • aleja Armii Krajowej (od ul. Gościnnej do ul. Karbowej),
  • Karbowa,
  • Kolista (od ul. Karbowej do ul. Gościnnej).


  W związku z powyższym wjazd na parkingi przy ul. Karbowej możliwy będzie do godz. 11:00 ulicami Kolistą i Karpacką.  Będą też utrudnienia w ruchu spowodowane wyścigami dzieci: Sport Mini Tour de Pologne oraz Sport Mini Tour de Pologne Cup.

  Z tego powodu w Bielsku-Białej od god. 11 z ruchu zostaną wyłączone ulice:
  • al. Armii Krajowej (od ul. Gościnnej),
  • Karbowa, Kolista (pomiędzy Karbową a Gościnną)
  • Gościnna.


  Całkowite zamknięcie trasy przejazdu (poprzeczne oraz podłużne w stronę kolumny kolarskiej) nastąpi na ok. 1 godzinę przed przejazdem pilota głównego wyścigu.  Autobusy obsługujące linie krzyżujące się z trasą wyścigu będą kursować bez zmian do momentu całkowitego ich zamknięcia przez policję.

  Linie komunikacyjne, których trasa częściowo pokrywa się z przejazdem wyścigu kolarskiego, na czas wyłączenia z ruchu poszczególnych ulic będą skrócone do przystanków, na których istnieje możliwość zawrócenia i wykonania kursu powrotnego.

  Szczegółowe informacje będzie można uzyskać w dniu wyścigu pod numerem telefonu dyspozytora MZK (33) 814-34-09.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Na rowerze przez Katowice z Czesławem Langiem


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  etap wieliczka-bielsko biała

  zdmomter (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  brawo kwiato również dla Biało-Czerwonych nagana dla pana Langa brak informacji o trasie nawet w tv.i necie brak kibiców na trasie gdzie jest teren turystyczny publika zagraniczna pyta którędy jadą...rozwiń całość

  brawo kwiato również dla Biało-Czerwonych nagana dla pana Langa brak informacji o trasie nawet w tv.i necie brak kibiców na trasie gdzie jest teren turystyczny publika zagraniczna pyta którędy jadą informacji brak lub jadą inną trasązwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo