Trąba powietrzna na plaży i mini tornado na festiwalu....

  Trąba powietrzna na plaży i mini tornado na festiwalu. Porwane namioty i latające parasole. Wygląda to niebezpiecznie Zobacz WIDEO

  MJ

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Trąba powietrzna na Minorce oraz mini tornado na festiwalu Parookavill 2018

  Trąba powietrzna na Minorce oraz mini tornado na festiwalu Parookavill 2018 ©youtube.com

  Porwane namioty i mini tornado na plaży. Jak się okazuje, nawet leżąc na piasku nad bezchmurnym niebem nie możemy być w pełni bezpieczni. Przekonali się o tym plażowicze na Minorce oraz uczestnicy festiwalu Parookavill 2018.
  Trąba powietrzna na Minorce oraz mini tornado na festiwalu Parookavill 2018

  Trąba powietrzna na Minorce oraz mini tornado na festiwalu Parookavill 2018 ©youtube.com

  Tornado na plaży i trąba powietrzna na festiwalu  Zdawałoby się, że leżąc na pełnym słońcu jest się w pełni bezpiecznym i nic nie może nam przeszkodzić w spokojnym wypoczynku. Nic bardziej mylnego. Przekonali się oni plażowicze na Minorce i osoby biorące udział w festiwalu Parookaville 2018. Pojawiły się tam mini tornada, które porywały parasole i namioty. Na szczęście w obu sytuacjach nikomu nic się nie stało.

  Tornado na plaży w Minorce  Trąba powietrzna pojawiła się na plaży w zatoce Binibèquer, w zachodniej części Minorki około 14. Wypoczywała tam wtedy duża liczba turystów. Choć cała sytuacja trwała kilkanaście sekund, to była bardzo niebezpieczna. Latające parasole mogły wyrządzić wypoczywającym krzywdę.

  Tornado na plaży w Minorce - ZOBACZ WIDEO!  Trąba powietrzna na Festiwalu w Parookaville 2018  Do podobnej sytuacji doszło na Festiwalu w Parookaville. Na płycie lotniska Weeze w Niemczech fani muzyki elektronicznej tradycyjnie rozbili pole namiotowe. Tornado, które się tam utworzyło, porwało wszystko, co nie było umocowane do ziemi. Cała sytuacja wyglądała co prawda imponująco, ale podobnie jak na plaży na Minorce - była niebezpieczna.

  Trąba powietrzna na Festiwalu w Parookaville 2018 - ZOBACZ WIDEO!

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Zobacz najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w programie TyDZień
  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo