Tragedia na torach pod Olkuszem. Nie żyje 33-letni policjant, wpadł pod pociąg towarowy

MMG
Do tragedii doszło między przejazdem w Rabsztynie a Olkuszem Partycja Dziadosz
Ok. 6 rano (12 maja) ok. kilometra od Olkusza pociąg towarowy potrącił mężczyznę, który zmarł na miejscu. Ofiara to 33-letni policjant, pracownik Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

33-letniego funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu potrącił pociąg towarowy jadący trasą Olkusz - Jaroszowiec.
Na razie nie wiadomo, co tam robił ten mężczyzna. Zginął na miejscu.
- Wyjaśniamy przyczyny i okoliczności tego zdarzenia - informuje Katarzyna Matras, rzecznik prasowy KPP w Olkuszu.

WIDEO: "Czy polski rząd zmierza do polexitu?". Frans Timmermans: Cokolwiek będą robić politycy, Polacy zawsze będą za obecnością Polski w Unii

Źródło: TVN24/x-news

Wideo

Materiał oryginalny: Tragedia na torach pod Olkuszem. Nie żyje 33-letni policjant, wpadł pod pociąg towarowy - Gazeta Krakowska

Komentarze 11

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-05-12T18:07:30 02:00, Gość:

Dobrze, że nie lekarz, nie nauczyciel, lecz policjant. Jak już w ogóle ktoś ma ginąć, to lepiej, niech ginie ten, kto strzela do ludzi.

Mateusz był osobą przyjazną, pełną optymizmu, którym zarażał wszystkich dookoła...

G
Gość
2019-05-12T14:36:08 02:00, Gość:

Cześć panowie, spotkam się z Panem na dyskretne i potajemne spotkania Mam 24 lat jestem po rozstaniu i nie chce mężczyzny na stałe. Zapraszam do kontaktu przez ten portal : www.wyspakobiet.eu/malinka88

Gej gej gej gej zero szacunku dla czuba

G
Gość
2019-05-12T13:09:28 02:00, Gość:

Cześć panowie, spotkam się z Panem na dyskretne i potajemne spotkania Mam 24 lat jestem po rozstaniu i nie chce mężczyzny na stałe. Zapraszam do kontaktu przez ten portal : www.wyspakobiet.eu/malinka88

Pierdolone geje wybić to kurestwo

G
Gość

Już 3 artykuł czytam o tym i mnie dziwi wypowiedź rzeczniczki P.Matras że wpadł pod pociąg

Wpaść można pod samochód a pod pociąg się rzucić więc poco to mydlenie oczu olkuszanom

Miejmy nadzieję że wyjaśni się powód tej tragedii

L
Lukasz olkusz
2019-05-12T18:07:30 02:00, Gość:

Dobrze, że nie lekarz, nie nauczyciel, lecz policjant. Jak już w ogóle ktoś ma ginąć, to lepiej, niech ginie ten, kto strzela do ludzi.

Mogło ciebie szmato potrącic. Za dużo filmów się naogladales"policjant strzela do ludzi ??"-co do jednej łuskej muszą się rozliczyć pajacu. Poza tym każdemu nalezy się szacunek. Tym bardziej zmarłym. Ale tym wpisem zmusiłes mnie do zmiany przekonan. Ojciec cie molestował, ze takie cpunstwa wypisujesz? Czy jeszcze gimnazjum i bunt wieku zmusił cię do takich wpisów "I am a Hero"

G
Gość
2019-05-12T18:07:30 02:00, Gość:

Dobrze, że nie lekarz, nie nauczyciel, lecz policjant. Jak już w ogóle ktoś ma ginąć, to lepiej, niech ginie ten, kto strzela do ludzi.

2019-05-12T18:56:37 02:00, Gość:

Kto dopuszcza takie wpisy !!!!! Totalne przegiecie !!!!

Stuknij się w głowę, totalny kretyn.

G
Gość
2019-05-12T18:07:30 02:00, Gość:

Dobrze, że nie lekarz, nie nauczyciel, lecz policjant. Jak już w ogóle ktoś ma ginąć, to lepiej, niech ginie ten, kto strzela do ludzi.

Kto dopuszcza takie wpisy !!!!! Totalne przegiecie !!!!

A
Antybuc
2019-05-12T18:07:30 02:00, Gość:

Dobrze, że nie lekarz, nie nauczyciel, lecz policjant. Jak już w ogóle ktoś ma ginąć, to lepiej, niech ginie ten, kto strzela do ludzi.

Twoja matka mogła sie wyskrobać..

G
Gość

Dobrze, że nie lekarz, nie nauczyciel, lecz policjant. Jak już w ogóle ktoś ma ginąć, to lepiej, niech ginie ten, kto strzela do ludzi.

G
Gość
2019-05-12T14:36:08 02:00, Gość:

Cześć panowie, spotkam się z Panem na dyskretne i potajemne spotkania Mam 24 lat jestem po rozstaniu i nie chce mężczyzny na stałe. Zapraszam do kontaktu przez ten portal : www.wyspakobiet.eu/malinka88

idz stąd geju

G
Gość
2019-05-12T13:09:28 02:00, Gość:

Cześć panowie, spotkam się z Panem na dyskretne i potajemne spotkania Mam 24 lat jestem po rozstaniu i nie chce mężczyzny na stałe. Zapraszam do kontaktu przez ten portal : www.wyspakobiet.eu/malinka88

Trochę szacunku łajzo!

Dodaj ogłoszenie