MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Trasa DK1 zamknięta przez wyburzanie wiaduktu w Czechowicach-Dziedzicach. Objazdy poprowadzone przez miasto

Łukasz Klimaniec
Łukasz Klimaniec
Z powodu wyburzania mostu kolejowego DK1 w Czechowicach-Dziedzicach jest całkowicie zamknięta. Objazd wiedzie ulicami miasta. Przeglądaj gestem lub za pomocą strzałki, by zobaczyć kolejne zdjęcie
Z powodu wyburzania mostu kolejowego DK1 w Czechowicach-Dziedzicach jest całkowicie zamknięta. Objazd wiedzie ulicami miasta. Przeglądaj gestem lub za pomocą strzałki, by zobaczyć kolejne zdjęcie Łukasz Klimaniec
Trasa DK1 jest zamknięta, a policja poprowadziła objazdy. W związku z wyburzaniem mostu kolejowego w Czechowicach-Dziedzicach została zamknięta DK1 na ok. 2-kilometrowym odcinku. Objazd odbywa się ulicami Czechowic-Dziedzic. Są duże korki i spore utrudnienia w ruchu. Przejazd przez miasto odbywa się wolno.

Trasa DK1 zamknięta. Trwa burzenie wiaduktu

W Czechowicach-Dziedzicach do poniedziałku zamknięta jest całkowicie DK1 - trwa wyburzanie mostu kolejowego w rej. ul. Zielonej. Z tego powodu DK1 została zamknięta na ok. 2-kilometrowym odcinku - od ul. Legionów do ul. Ligockiej. I zaczęły się kłopoty w ruchu - turyści jadący w Beskidy np. do Szczyrku lub na Żywiecczyznę muszą przejechać przez Czechowice-Dziedzice.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA

Musisz to wiedzieć

Objazd (ruch od strony Katowic w kierunku Bielska-Białej i odwrotnie) odbywa się ulicami Czechowic-Dziedzic. Kierowcy dojeżdżając DK1 do skrzyżowania z ul. Legionów i Waryńskiego powinni ustawić się na lewy pas do skrętu w lewo w ul. Legionów. Informują o tym znaki. Wielu kierowców zamknięciu DK1 dowiaduje się właśnie w tym miejscu - ustawiają się na prawym pasie, by jechać prosto, a widząc zabarykadowaną drogę decydują się skręcić w lewo, co powoduje dodatkowe zamieszanie.

Na ulicach Czechowic-Dziedzic jest coraz tłoczniej. Ruch odbywa się wolno, kłopoty są zwłaszcza przy CH Stara Kablownia, gdzie znajdują się dwa ronda oraz wyjazd z ul. Młyńskiej i wjazdy na parking centrum handlowego i ze stacji paliw.

Kierowcy jadący od strony Katowic w kierunku Bielska-Białej na skrzyżowaniu DK1 z ul. Legionów (pierwsze światła tuż przed wyburzanym mostem kolejowym) muszą skręcić w lewo, a następnie i jechać ulicami Legionów, Mazańcowicką i Ligocką aż do DK 1 (skrzyżowanie DK1 z ul. Ligocką, pierwsze światła za wyburzanym wiaduktem).

Zobacz koniecznie

Natomiast kierowcy jadący od strony Bielska-Białej muszą skręcić w ulicę Mazańcowicką (na wysokości Multispedytora), a następnie ulicami Mazańcowicką, Kotulińskiego, Kopernika i Legionów dotrzeć do DK 1 w Czechowicach-Dziedzicach już za wyburzanym mostem.

Nie ma możliwości przejazdu przez Zabrzeg, bowiem wszystkie przejazdy pod wiaduktami kolejowymi w tej miejscowości są zamknięte ze względu na trwającą modernizację linii kolejowej.

Z powodu wyburzania mostu kolejowego DK1 w Czechowicach-Dziedzicach jest całkowicie zamknięta. Objazd wiedzie ulicami miasta. Przeglądaj gestem lub za pomocą strzałki, by zobaczyć kolejne zdjęcie

Trasa DK1 zamknięta przez wyburzanie wiaduktu w Czechowicach...

DK1 będzie całkowicie zamknięta do poniedziałku 29 czerwca do godz. 6.00. Wyburzanie wiaduktu kolejowego nad DK1 w Czechowi-cach-Dziedzicach to część modernizacji linii kolejowej na trasie Czechowice-Dziedzice - Zabrzeg. Wyburzaniem wiaduktu zajmie się firma Budimex SA, która prowadzi prace nas tym odcinku. Ten obiekt kolejowy jest w złym stanie technicznym, dlatego jego remont nie wchodził w grę.

Trasa DK86 Katowice - Tychy zamknięta z powodu podmytego wiaduktu.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Trasa DK86 w Katowicach zamknięta. Woda podmyła wiadukt. Gro...

Nie przeocz

Bądź na bieżąco i obserwuj

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera