Trener Piasta Gliwice: mecz z Wisłą miał trzy etapy

(bk)
Trener Piasta Gliwice, Marcin Brosz spokojnie podszedł do porażki z Wisłą Kraków. Szkoleniowiec po zakończeniu spotkania rzeczowo oceniał boiskowe wydarzenia. Oto co powiedział:

Wilde-Donald Guerrier: bramkę dedykuję kibicom Wisły

- Ten mecz można podzielić na trzy etapy. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a Wisła strzeliła bramkę. Po jest stracie dążyliśmy do wyrównania, ale drugi gol sprawił, że mecz stał się bardziej otwarty i mieliśmy cios za cios. Do końca staraliśmy się strzelić przynajmniej honorową bramkę, ale nie udało się to nam. Walczymy dalej. W związku z reformą rozgrywek jeszcze wszystko jest przed nami.

Wisła liderem! Pewne zwycięstwo "Białej Gwiazdy" nad Piastem [ZDJĘCIA]

Jeśli chodzi po postawę Darka Treli w bramce, to on ciągle jest naszym numerem jeden. Mamy do niego ogromne zaufanie. Nie sądzę, żeby problemem dla niego była w Krakowie presja. Grał już przecież przy Reymonta i spisywał się tutaj bardzo dobrze. Nie tacy bramkarze jak on popełniają błędy. Ta gra właśnie na tym polega. Szkoda jednak tej pierwszej straconej bramki, bo uważam, że bardziej sprawiedliwym wynikiem do przerwy byłoby 0:0. W piłce nie ma jednak sprawiedliwych wyników.

Jeśli chodzi o sytuację Kamila Wilczka, którą miał w pierwszej połowie, to on się bardzo stara, dochodzi do sytuacji. Michał Miśkiewicz jest jednak bardzo dobrym bramkarzem, w coraz wyższej formie.

Skrojona oprawa Cracovii - triumfują kibice Wisły. Fani Cracovii: to podkładka [ZDJĘCIA, WIDEO]

Artykuły, za które warto zapłacić! Sprawdź i przeczytaj
Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
"Gazeta Krakowska" na Twitterze i Google+

Materiał oryginalny: Trener Piasta Gliwice: mecz z Wisłą miał trzy etapy - Gazeta Krakowska