Trzymajcie się ciepło z A4Go

Materiał informacyjny Stalexport Autostrada Małopolska S.A.
Podróżujecie często autostradą A4 na odcinku Katowice-Kraków? Jeśli tak, to właśnie teraz warto skorzystać z super promocji. Koniec ze straconym czasem i kolejkami do bramek. Z urządzeniem A4Go przez punkt poboru opłat przejedziemy nawet w 4 sekundy!

Stalexport Autostrada Małopolska przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję. Od 21 grudnia przy zamówieniu urządzenia A4Go do elektronicznego poboru opłat, otrzymamy kubek termiczny za darmo. Dodatkowo za kurierską wysyłkę nie zapłacimy ani grosza! Z zamówieniem trzeba się jednak pospieszyć, bo promocja trwa tylko przez miesiąc lub do wyczerpania zapasów.

Urządzenie pokładowe A4Go pozwala na bardzo szybki i bezkontaktowy przejazd przez place poboru opłat autostrady A4 Katowice-Kraków. Kierowca je posiadający nie musi otwierać okna, by przekazać inkasentowi gotówkę lub kartę płatniczą i czekać na paragon. To szczególnie ważne nie tylko podczas trwającej pandemii, ale i zimowej aury. Z A4Go bezpiecznym, bezkontaktowym sposobem wnoszenia opłaty będziemy cieszyć się już zawsze!

Jak to działa?

A4Go wystarczy przykleić do szyby zgodnie z dołączoną instrukcją. Przy podjeździe do bramki urządzenie komunikuje się z anteną i po weryfikacji pojazdu, szlaban zostaje otwarty. Do urządzenia można przypisać kartę płatniczą lub zakupić impulsy, czyli przejazdy sprzedawane w pakietach. Takie sposoby płatności nazwano prepaid i postpaid. Prepaid, czyli płatność przedpłacona działa na zasadzie korzystania z impulsów. Do urządzenia pokładowego A4Go przypisane są impulsy sprzedawane w pakietach. Jeden impuls uprawnia do jednego przejazdu przez plac poboru opłat. Na swoim koncie możemy sprawdzić liczbę impulsów do wykorzystania oraz wszystkie dotychczasowe przejazdy. Nowe doładowania można zawsze nabyć w Punktach Obsługi Klienta zlokalizowanych przy bramkach w Balicach i Mysłowicach lub zamówić przez stronę www.a4go.pl. Co niezwykle istotne w przypadku tej formy płatności, od momentu zakupu, pakiet 20 impulsów ważny jest przez dwa lata (730 dni), co gwarantuje w długim okresie stały poziom opłat za przejazd, niezależnie od ich ewentualnych zmian w przyszłości.

Drugi sposób płatności, to wspomniany już postpaid, czyli płatność po przejeździe. Do urządzenia pokładowego A4Go przypisana jest karta płatnicza. Podczas przejazdu przez bramkę autostradową opłata za przejazd, w wysokości uzależnionej od kategorii pojazdu, pobierana jest automatycznie z karty. Również w przypadku takiej formy płatności, na swoim koncie możemy sprawdzić wszystkie dotychczasowe przejazdy.

A4Go to same korzyści

Z urządzeniem A4Go mamy zapewniony nie tylko bezpieczny, bezdotykowy przejazd przez place poboru opłat. Oszczędzamy także czas i pieniądze! Kierowcy samochodów osobowych za przejazd na jednym placu poboru zamiast 12 zł płacą 8 zł. Ponadto dla kierowców posiadających A4Go przygotowano specjalne, dedykowane bramki. Oznakowane na pomarańczowo skrajnie lewe braki, przeznaczone są wyłącznie dla płatności automatycznych. Przejazd przez place poboru opłat odbywa się więc praktycznie bez kolejek a czas trwania transakcji to ok. 4 sekundy! Oczywiście z urządzenia pokładowego A4Go można skorzystać też na wszystkich pozostałych bramkach placów poboru opłat w Mysłowicach i Balicach.

Ile to kosztuje?

Za urządzenie pokładowe A4Go zapłacimy jedynie 50 zł kaucji. Do każdego urządzenia przypisana jest wybrana przez nas kategoria pojazdu oraz numer rejestracyjny pojazdu, ale możliwe jest także przypisanie do jednego urządzenia dwóch kategorii pojazdów i trzech numerów rejestracyjnych. Jedno urządzenie pozwala zatem na przejazd przez place po Za urządzenie pokładowe A4Go zapłacimy jedynie 50 zł kaucji. Do każdego urządzenia przypisana jest wybrana przez nas kategoria pojazdu oraz numer rejestracyjny pojazdu, ale możliwe jest także przypisanie do jednego urządzenia dwóch kategorii pojazdów i trzech numerów rejestracyjnych. Jedno urządzenie pozwala zatem na przejazd przez place poboru opłat różnymi pojazdami.

Spieszcie po promocję!

W ramach promocji: „Trzymajcie się ciepło” przygotowano do wydania 500 kubków. Trzeba jednak pamiętać, że osoba zamawiająca otrzyma jeden kubek, bez względu na liczbę nabywanych urządzeń pokładowych.

Więcej informacji o A4Go znaleźć można na stronie www.a4go.pl.

Dodaj ogłoszenie