Turniej Czterech Narodów: Polska gra o zwycięstwo w Tychach

Polacy mieli powody do radości, bo tylko oni strzelali gole
Polacy mieli powody do radości, bo tylko oni strzelali gole Paweł Relikowski
Reprezentacja Polski pokonała Mołdawię 2:0 i prowadzi w Turnieju Czterech Narodów. Dziś zagra o zwycięstwo w całej imprezie z kadrą Macedonii (19.15)

W swoim drugim meczu w tyskiej hali biało-czerwoni pewnie pokonali Macedonię rozstrzygając losy rywalizacji już do przerwy, kiedy to strzelili dwa gole. Po zmianie stron rywale wprawdzie atakowali decydując się nawet na wycofanie na ostatnie trzy minuty bramkarza, ale w naszej bramce świetnie spisywał się Bartłomiej Nawrat.

- To był ciężki mecz. Rywale postawili nam twarde warunki w drugiej połowie. Daliśmy jednak radę - podsumował mecz kapitan Artur Popławski.

Wstęp na dzisiejsze spotkanie z Macedonią, które wyłoni zwycięzcę Turnieju Czterech Narodów, jest bezpłatny.

Turniej Czterech Narodów Polska - Mołdawia 2:0 (2:0) Bramki: 1:0 Daniel Krawczyk (9), 2:0 Marcin Mikołajewicz (18). #Polska: Nawrat - M. Wojciechowski, Budniak, Mikołajewicz, S. Wojciechowski - Kubik, Marciniak, Popławski, Solecki, Wojtyna, Kiełpiński, Krawczyk, Łopuch.#Macedonia - Estonia 5:1 (3:0)