Turystyczna mapa Śląska Cieszyńskiego

Łukasz Klimaniec
Wydana właśnie mapa  była już obecna na wielu targach
Wydana właśnie mapa była już obecna na wielu targach Fot. Agencja Presso
Mapę turystyczną Śląska Cieszyńskiego i Beskidów wydało Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej "Olza".

To pierwsza z całej serii publikacji, które posłużą do promocji regionu w kraju i zagranicą. Projekt "tymRazem Śląskie!", którego celem jest promocja atrakcji turystycznych województwa śląskiego, realizowany jest przez Śląską Organizację Turystyczną, której partnerami są Związek Gmin Jurajskich, Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego, Stowarzyszenie "Region Beskidy" oraz Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej "Olza".

- Razem postanowiliśmy stworzyć pakiet materiałów promocyjnych i promować się wspólnie. Mapa Śląska Cieszyńskiego i Beskidów to pierwszy efekt wydawniczy tej współpracy - mówi Bogdan Kasperek, dyrektor Biura SRiWR "Olza" - Euroregionu Śląsk Cieszyński.

Mapa była już na wielu targach, dostępna jest też w niektórych centrach informacji turystycznej. We wszystkich pojawi się tuż przed rozpoczęciem sezonu letniego.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie