Twinpigs: weź udział w napadzie na bank

Artykuł sponsorowany Park Rozrywki Twinpigs

Konie, wystrzały z rewolwerów, kowboje i rabusie - do programu dnia w Twinpigs wróciły pokazy. Animatorzy codziennie o 14:00 i 15:00 wcielają się w role sprawiedliwego szeryfa, wrażliwej seniority, bogatego bankiera i zachłannych bandytów. Pierwszy pokaz nosi tytuł „Rabusie w pociągu” i rozgrywa się w Strefie Leśnej przy kolejce wąskotorowej. Akcja drugiego show („Napad na bank”) przenosi się na westernową uliczkę. To tam dochodzi do pojedynku rewolwerowców i spektakularnego pościgu. Oba pokazy są świetną rozrywką zarówno dla  dorosłych, jak i dla najmłodszych gości. 

„Napad na bank” i „Rabusie w pociągu” to nie jedyne animacje, które odbywają się w Parku Rozrywki w Żorach. Przez cały dzień organizowane są pokazy żonglerki, warsztaty z tańca hula, zabawy kreatywne i wspólne puszczanie olbrzymich baniek. To idealna rozrywka dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.  

50 atrakcji dla całej rodziny

W Twinpigs w Żorach goście mogą korzystać ponad 50 atrakcji, m.in. Młyńskiego Koła, parków linowych, Wahadła Montezumy i kultowego Tajemniczego Podziemia. Dzieci chętnie odwiedzają zagrodę ze zwierzętami, w której mieszkają m.in. daniele, kozy i barany. Od tego sezonu maluchy mogą także samodzielnie nakarmić zwierzęta, korzystając ze specjalnego zestawu smakołyków. - To fajne miejsce do wspólnej zabawy z dzieckiem. Razem z synkiem graliśmy w gry leśne, jechaliśmy kolejką wąskotorową i oglądaliśmy film o kosmosie w mini - planetarium - opowiada Katarzyna z Chorzowa, mama 7-letniego Piotrusia.  

Park Rozrywki w Żorach to miejsce dedykowane rodzinom, dlatego specjalny nacisk położono na kwestie bezpieczeństwa. W parku pojawiły się dodatkowe stacje do dezynfekcji, regularnie czyszczone są także powierzchnie i atrakcje. Dodatkowo wszystkie pomieszczenia dezynfekowane są lampami UVC o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym.  

Większość atrakcji znajduje się na wolnej przestrzeni, więc goście mają obowiązek zakładania maseczek dopiero po wejściu do budynków znajdujących się na terenie parku. Twinpigs ma powierzchnie prawie 10 hektarów.

Park Rozrywki Twinpigs znajduje się w Żorach, przy ul. Katowickiej 24. Park otwarty jest w godzinach od 10:00 do 18:00. Przy parku znajduje się bezpłatny parking dla gości.  

Więcej informacji na stronie www.twinpigs.zory.pl.

Dodaj ogłoszenie