Ucho Prezesa 3. sezon Nowy odcinek Ucha Prezesa -...

  Ucho Prezesa 3. sezon Nowy odcinek Ucha Prezesa - Rekonstrukcja. PREMIERA 15.03. NOWE ODCINKI na Showmax i YouTube. Gdzie oglądać?

  MP, TK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Ucho prezesa 3. sezon już 15 marca. Rekonstrukcja [NOWE ODCINKI]
  1/9
  przejdź do galerii

  Ucho prezesa 3. sezon już 15 marca. Rekonstrukcja [NOWE ODCINKI]

  UCHO PREZESA 3. SEZON. Wystartował nowy sezon miniserialu Ucho Prezesa. stworzonego przez Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Nowy odcinek Ucha Prezesa otwierający trzeci sezon miał premierę 15 marca na platformie Showmax. Na Youtube trafi z opóźnieniem. Nowy sezon Ucha Prezesa otrzymał podtytuł "Rekonstrukcja", co może sugerować ogólny zarys fabuły najbliższych odcinków. Ciekawe, czy autor serialu spodziewał się, że produkcja będzie cieszyć się taką popularnością? Oglądajcie 3 sezon Ucha Prezesa

  UCHO PREZESA 3. SEZON. PREMIEROWY ODCINEK 15 MARCA


  Dokładnie w swoje 1. urodziny, platforma Showmax, dostarczająca seriale i filmy przez internet poinformowała, że 15 marca wraca "Ucho prezesa" z kolejnym, trzecim już sezonem. Korzystanie z serwisu jest możliwe po opłaceniu miesięcznego abonamentu. Warto wspomnieć, że "Ucho prezesa", to pierwsza oryginalna produkcja Showmax.  UCHO PREZESA 3. SEZON - REKONSTRUKCJA


  Trzeci sezon "Ucha prezesa"
  to zetknięcie się z tematem rekonstrukcji rządu. Twórcy serialu: Robert Górski i Mikołaj Cieślak prześwietlą jak nowi ministrowie radzą sobie na swoich stanowiskach, nie zapominając jednocześnie o losach tych odsuniętych od władzy. Seria będzie liczyć 14 odcinków, w tym dwa specjalne. W nowym sezonie wielu bohaterów zniknie, pojawią się nowi, cóż - przetasowania w rządzie muszą znaleźć swoje odzwierciedlenie w serialu.

  Zobacz galerię

  UCHO PREZESA 3. SEZON. KIEDY NA YOUTUBE I W TELEWIZJI WP?


  Na kanale YouTube pierwszy odcinek 3. sezonu „Ucha prezesa” pojawi się w kolejny po premierze czwartek, czyli 22 marca. W Telewizji WP natomiast nowy odcinek pojawi się w niedzielę, 18 marca.

  UCHO PREZESA. TWÓRCY I FABUŁA  Za serial „Ucho prezesa” odpowiadają Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

  Przypomnijmy, że „Ucho prezesa” jest komediowo-politycznym serialem internetowym. Pojawił się w sieci 9 stycznia 2017 r. na YouTube. Od 15 lutego 2017 r. emitowany jest również na platformie internetowej Showmax, a od 21 stycznia 2018 r. w telewizji WP. Dotąd pojawiły się dwa sezony (30 odcinków).

  Serial został stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, który mówi, że w procesie twórczym niezwykle ważnym elementem jest zabawa.

  Ucho prezesa 3. sezon już 15 marca. Rekonstrukcja [NOWE ODCINKI] Bartek Syta / Polska Press


  - Nie chcemy tego robić za wszelką cenę - wskazuje Robert Górski. - Dopóki się tym bawimy to jest fajnie, dopóki ludzie to oglądają to jest fajnie - dodaje lider Kabaretu Moralnego Niepokoju.

  Fabuła odcinków „Ucha prezesa” toczy się przeważnie w gabinecie prezesa partii rządzącej, przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie, gdzie pojawiają się politycy obozu władzy, by rozmawiać na temat bieżącej sytuacji politycznej w Polsce pod rządami PiS. Co ważne - nie padają nazwiska osób, na których postaci wzorowane są kreowane przez aktorów postaci.

  Sam Robert Górski gra prezesa Jarosława i Donalda. Oprócz niego występują także m.in. Mikołaj Cieślak (Mariusz), Izabela Dąbrowska (pani Basia z sekretariatu), Paweł Koślik (prezydent Andrzej) oraz Sebastian Konrad (Mateusz, wicepremier, minister rozwoju). Gościnnie w "Uchu prezesa" pojawiają się także inni aktorzy, również gwiazdy polskiego kina, znane szerokiej publiczności nazwiska takie jak: Cezary Żak, Wiktor Zborowski, czy Andrzej Seweryn.  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  PROGRAM "Dobrze zaprojektowane" Red. Anny Dudzińskiej


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  anon

  Ucho prezesa (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  3 sezon Ucha Prezesa dostępny na
  ogladaj-filmosy.pl
  ogladaj-filmosy.pl

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Ucho prezesa film

  Gość (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Ucho prezesa
  imgur.com/a/lyupr
  imgur.com/a/OAEnn

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo