Uczniowie z żywieckiej szkoły zagrali w bollywodzkiej...

  Uczniowie z żywieckiej szkoły zagrali w bollywodzkiej produkcji „Nie means Nie" ZDJĘCIA

  JAK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Uczniowie z żywieckiej szkoły zagrali w bollywodzkiej produkcji „Nie means Nie"
  1/12

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Materiały prasowe

  Grupa uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Żywcu wzięła udział w zdjęciach do bollywoodzkiej produkcji „Nie means Nie". Udział uczniów Ekonoma w zdjęciach był możliwy dzięki zaangażowaniu nauczycielki Agnieszki Prochot oraz wsparciu Michała Stasicy ze Szkoły Tańca Swing.
  Zdjęcia kręcone były w bielskim hotelu Vienna, a uczniowie wcielili się w uczestników balu. Było to dla nich niesamowite przeżycie i wspaniała przygoda. Warto dodać, że jedną z głównych ról w filmie gra gwiazda Bollywood - Gulshan Grover.

  Zobaczcie zdjęcia młodych gwiazd z Żywca:

  Zobacz galerię

  Film opowiada o uczuciu bogatej prawniczki z Polski i bogatego prawnika z Indii. Oboje mają za sobą trudną przeszłość, ale zakochują się w sobie i wszystko jeszcze przed nimi. Jednym z wątków jest także miłość młodych Hindusa i Polki, których pasją są narty.

  PISALIŚMY O TYM:
  Bollywood w Polsce: Film "Nie means nie" powstaje w Beskidach


  - Ten film jest niezwykle istotny, bo skupia dwa wspaniale kraje, dwa świetne przemysły filmowe - polski i indyjski. Po raz pierwszy w historii razem robimy film, którzy obejrzą widzowie w Polsce w języku polskim i w Indiach w hindi. Tego wcześniej nie było. To film, który opowiada o szacunku dla kobiet, ich sile i godności. Bo kiedy kobieta mówi "nie", to trzeba to uszanować - podkreślał na ubiegłorocznej konferencji prasowej Gulshan Grover, grający jedną z głównych ról.

  - To dla nas ogromny zaszczyt usłyszeć od ekipy filmowej, że nasi uczniowie są zorganizowani, zaangażowani, zdyscyplinowani i bardzo sympatyczni - podkreśla dyrekcja żywieckiego Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych. Dodaje, że wraz z nauczycielami podejmuje szereg działań, których celem jest jak najlepsze przygotowanie naszych uczniów do matury i egzaminu zawodowego oraz rozwój ich pasji i zainteresowań.

  Przypomnijmy, że ZSEG jest szkołą z 80-letnią tradycją, kształcącą w wielu atrakcyjnych kierunkach, w tym techników ekonomistów, handlowców, logistyków, organizacji reklamy, żywienia i usług gastronomicznych, a także sprzedawców, kucharzy, piekarzy i cukierników.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

  Czy Katowice nadają się do mieszkania? Panel dyskusyjny DZ  TYDZIEŃ Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  DZ poleca

  Najlepsze studniówki 2019: szalona zabawa

  Najlepsze studniówki 2019: szalona zabawa

  Porozmawiaj z Rybką MiniMini na żywo na ekranie!

  Porozmawiaj z Rybką MiniMini na żywo na ekranie!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Zobaczcie, jak mieszkają polscy milionerzy ZDJĘCIA

  Zobaczcie, jak mieszkają polscy milionerzy ZDJĘCIA