W Kinie Helios w Galerii Rzeszów zawalił się sufit. Po sieci...

  W Kinie Helios w Galerii Rzeszów zawalił się sufit. Po sieci krążą zdjęcia

  Anna Janik

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  W Kinie Helios w Galerii Rzeszów zawalił się sufit. Po sieci krążą zdjęcia
  Wczoraj po południu w Kinie Helios miało dojść do groźnie wyglądającego wypadku - w pobliżu kas zawalił się sufit - informują internauci.
  W Kinie Helios w Galerii Rzeszów zawalił się sufit. Po sieci krążą zdjęcia
  Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy od naszych internautów. Jak napisali w e-mailu, do zdarzenia doszło po godz. 17 w Kinie Helios w Galerii Rzeszów. W pobliżu kas miał zawalić się sufit. Policja nie interweniowała na miejscu i nie ma informacji o tym zdarzeniu.

  Kierownik kina Helios ma wydać w tej sprawie oficjalne oświadczenie, na które czekamy. Na stronie kina pojawiła się informacja o odwołaniu seansów z przyczyn technicznych. Pieniądze za zakupione bilety mają zostać zwrócone. Kino będzie zamknięte do odwołania.

  Aktualizacja  Otrzymaliśmy oficjalne oświadczenie od kina Helios.
  - 30 lipca br. w kinie Helios w Galerii Rzeszów doszło do naderwania konstrukcji sufitu podwieszanego. Zdarzenie miało miejsce w obrębie baru kina, który został kilka godzin wcześniej ze względów bezpieczeństwa odgrodzony taśmą przez obsługę kina. W momencie naderwania konstrukcji żaden z widzów odwiedzających kino nie przebywał w pobliżu miejsca zdarzenia i nie odniósł obrażeń. W związku z tym, dyrekcja kina nie informowała o tym zdarzeniu żadnych służb. Informacja została natomiast przekazana natychmiast do wykonawcy odpowiedzialnego za roboty budowlane na terenie kina oraz wynajmującego powierzchnię, czyli Galerii Rzeszów. Do czasu wyjaśnienia przyczyn zaistniałej sytuacji i usunięcia jej skutków kino będzie zamknięte. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej ponownie otworzyć kino dla widzów, a do tego czasu Helios zaprasza rzeszowskich kinomanów do drugiego multipleksu sieci w tym mieście przy Al. Powstańców Warszawy 14. - poinformowała nas Aleksandra Wawrzos specjalista ds. komunikacji.

  ZOBACZ TEŻ: Nowelizacja ustawy o IPN. O co chodzi?  POPULARNE NA NOWINY24:
  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo