W poniedziałek ruszają ferie na Stadionie Śląskim. Będą...

  W poniedziałek ruszają ferie na Stadionie Śląskim. Będą zabawy, piłka nożna, zumba, nawet krav maga

  lota

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Stadion Śląski, mecz reprezentacji, Polska - Portugalia
  1/3
  przejdź do galerii

  Stadion Śląski, mecz reprezentacji, Polska - Portugalia ©Fot Arkadiusz Gola

  W poniedziałek, 11 lutego, ruszają ferie na Stadionie Śląskim. Dla dzieci przygotowano zajęcia sportowe, będzie okazja pograć m.in. w piłkę nożną, albo speedball, a po zajęciach zwiedzić Kocioł Czarownic. Udział w akcji jest bezpłatny.
  „Ferie na Śląskim” rozpoczną się 11 lutego i potrwają do 22 lutego. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 10. do 13. Kierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat.

  Co w programie? M.in. zajęcia z krav magi, będzie też można pograć w piłkę nożną, spróbować sił w speedballu oraz potańczyć zumbę. Dodatkowo dla najmłodszych przygotowane zostaną gry zręcznościowe, zabawy, zajęcia plastyczne oraz rekreacyjno-sportowe. Każdego dnia po zakończeniu zajęć uczestnicy będą mogli zwiedzić wnętrze Stadionu Śląskiego.

  - Akcję Ferie na Śląskim dedykujemy wszystkim uczniom, którzy nie mają planów, a chcą spędzić ferie aktywnie, bawiąc się w gronie rówieśników. Każdy z pewnością znajdzie jakąś aktywność dla siebie. Mam nadzieję, że będzie to dla wszystkich uczestników dobrze spożytkowany czas na relaks połączony z zabawą – mówi Krzysztof Klimosz, prezes spółki Stadion Śląski.

  W ubiegłorocznej edycji ferii na Stadionie Śląskim wzięło udział ponad pół tysiąca uczniów m.in. z Katowic, Chorzowa, Zabrza, Rudy Śląskiej i Gliwic.

  Udział w zajęciach w ramach akcji "Ferie na Śląskim" jest bezpłatny, konieczne są jednak zapisy na adres rezerwacje@stadionslaski.pl.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

  Czy Katowice nadaja się do mieszkania? Panel dyskusyjny DZ  TYDZIEŃ Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo