sportowy24
  W sobotę na stadionie Śląskim mecz piłkarski Adwokaci vs....

  W sobotę na stadionie Śląskim mecz piłkarski Adwokaci vs. Samorządowcy

  AS

  Polska

  Polska

  W sobotę, 4 sierpnia, o godz. 13, na Stadionie Śląskim rozpocznie się rodzinny piknik pod hasłem „Śląskie na Śląskim fest”.
  W sobotę na stadionie Śląskim mecz piłkarski Adwokaci vs. Samorządowcy

  ©Mat. prasowe

  Areną imprezy jest legendarny „Kocioł Czarownic”, który bez wątpienia stanowi magnes dla wszystkich sympatyków piłki nożnej. W tak wyjątkowym miejscu integracja piłkarskiej rodziny ma szczególny charakter, a występ na murawie kojarzonej z największymi sukcesami polskiego sportu oraz spotkanie z bohaterami sprzed lat, dla każdego uczestnika będzie niezapomnianym przeżyciem.

  Od godziny 13 Śląski Związek Piłki Nożnej zaprasza wszystkich do „Strefy kibica” przy bramie nr 4, gdzie czekać będą darmowe atrakcje dla dzieci i młodzieży. O godzinie 14 na płycie głównej Stadionu Śląskiego rozpocznie się Rodzinna Talentiada – „Mama, Tata i Ja na murawie Stadionu Śląskiego”, czyli gry, konkursy i zabawy sprawnościowe dla każdego. Zapisywać się można przez stronę internetową https://tiny.pl/g6jdw.

  O godzinie 17 rozpocznie się mecz piłkarski Adwokaci vs. Samorządowcy. Zapraszamy wszystkich do kibicowania na trybunach Stadionu Śląskiego. Zapowiada się niezwykłe widowisko w walce o Puchar Stulecia. Po koronacji najlepszych drużyn podsumowaniem dnia będą atrakcje muzyczne z wieczornym koncertem zespołu ARMIA, któremu supportować będzie FYL GUT. Jednocześnie piknik będzie okazją do świętowania obchodów 20-lecia Województwa Śląskiego, 50-lecia Uniwersytetu Śląskiego oraz 100-lecia Adwokatury Polskiej.

  W ramach działalności charytatywnej Uniwersytetu Śląskiego oraz Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach, zostanie przeprowadza zbiórka środków pieniężnych na rzecz bezpańskich zwierząt, wspierając tym samym schroniska dla bezdomnych psów i kotów w województwie śląskim. Kwestować będą studenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w ramach akcji Uniwersytet Pomaga.

  Wstęp na imprezę jest wolny. Wejście bramami nr 3, 4 oraz 5.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Reprezentacja Polski zajęła 3. miejsce Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Tauzen ....

  GNIEW (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Śmierdzący producent fastfoodów, markety wykańczające polski kapitał, łomoty stadionowe i inne żenujące występy gwiazd dla pospólstwa, no może jeszcze w maju rozwiązany marsz pamięci Powstańców...rozwiń całość

  Śmierdzący producent fastfoodów, markety wykańczające polski kapitał, łomoty stadionowe i inne żenujące występy gwiazd dla pospólstwa, no może jeszcze w maju rozwiązany marsz pamięci Powstańców Śląskich. Sorry, taki mamy tu klimat :/zwiń

  Partnerzy projektu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  DZ poleca

  100 chwil na 100-lecie niepodległości. Multimedialny dokument historyczny

  100 chwil na 100-lecie niepodległości. Multimedialny dokument historyczny

  Horoskop miesięczny na listopad 2018 wróżki z Katowic

  Horoskop miesięczny na listopad 2018 wróżki z Katowic

  Najpopularniejsze imiona dzieci 2018 w woj. śląskim

  Najpopularniejsze imiona dzieci 2018 w woj. śląskim