Warunki narciarskie w Beskidach? Pogoda wymarzona dla...

  Warunki narciarskie w Beskidach? Pogoda wymarzona dla narciarzy! Nic tylko szusować [ZDJĘCIA Z KAMEREK]

  JAK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Warunki narciarskie w Beskidach? Pogoda wymarzona dla narciarzy! Nic tylko szusować [ZDJĘCIA Z KAMEREK]
  1/11
  przejdź do galerii
  W Beskidach zapowiada się znakomity weekend dla narciarzy. Nie dość, że będzie sporo słońca, temperatura na lekkim minusika, to jeszcze śniegu jest pod dostatkiem. Nic tylko zabierać narty czy deskę snowboardową i czym prędzej skierować się na jakiś beskidzki stok. Póki nie ma tłoku.
  SZCZYRK
  Bardzo dobre i dobre warunki narciarskie panują w Szczyrk Mountain Resort. Na trasach leży od 40 centymetrów śniegu. Czynnych jest większość wyciągów i tras. Poszusować można także na nartostradach Centralnego Ośrodka Narciarskiego, gdzie jest do 60 cm lub wybrać się do Beskid Sport Areny - tutaj także panują bardzo dobre warunki. Zawsze można też odwiedzić stację na Białym Krzyżu, która ma swój niepowtarzalny urok.  WISŁA
  Praktycznie wszystkie wiślańskie ośrodki pracują pełną parą. Wszędzie jest od kilkudziesięciu do nawet metra śniegu. Najwięcej białego puchu znajdziemy w stacjach m.in. Klepki, Siglany i Stok, ale nie pożałujemy jeśli wybierzemy się na Siglany lub Cieńków. Dużo słońca i umiarkowany ruch.

  ISTEBNA
  W Istebnej na narciarzy czekają dwa ośrodki Zagroń i Złoty Groń w obu warunki są bardzo dobre. Praktycznie w obu leży kilkadziesiąt centymetrów śniegu, warunki są dobre lub bardzo dobre.

  KORBIELÓW
  Doskonałe warunki panują także na Pilsku. Można pojeździć praktycznie na wszystkich trasach. Leży na nich od 35 do 90 cm śniegu Dużo słońca i piękne widoki. Czego chcieć więcej.

  Zobacz galerię

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej