Warunki narciarskie w Beskidach są doskonałe! Na stokach...

  Warunki narciarskie w Beskidach są doskonałe! Na stokach mnóstwo narciarzy ZDJĘCIA

  Zdjęcie autora materiału

  Łukasz Klimaniec

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  12 stycznia 2019: na stokach mnóstwo narciarzy
  1/48

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Łukasz Klimaniec

  Od 40 do 150 cm grubości ma pokrywa śnieżna na beskidzkich stokach w Szczyrku, Wiśle, Istebnej i Ustroniu. Trasy przygotowane są bardzo dobrze, a warunki do jazdy doskonałe. Zobaczcie zdjęcia.
  Tłumy turystów przyjechały w Beskidy w pierwszy weekend zimowych ferii.

  Zobaczcie dzisiejsze zdjęcia ze stoków:
  Zobacz galerię


  Choć ranek naznaczony był korkami, jakie tworzyły się przy wjeździe do Szczyrku, Ustronia czy Wisły, przedpołudnie i wczesne popołudnie na drogach upłynęło wyjątkowo spokojne – ruch był znikomy. Ale nic dziwnego – narciarze w tym czasie korzystali z fantastycznych warunków na stokach.

  CZYTAJCIE TEŻ:
  Ogromny ruch w Beskidach: korki w Szczyrku, Wiśle, Ustroniu. Cóż, zaczęły się ferie! RAPORT Z DRÓG


  W Szczyrku na Białym Krzyżu, na stokach Skrzycznego w Centralnym Ośrodku Sportu, czy wreszcie na trasach Szczyrk Mountain Resort.

  Pokrywa śnieżna na beskidzkich stokach w Szczyrku, Wiśle, Istebnej i Ustroniu liczy od 40 do 150 cm grubości. Trasy przygotowane są bardzo dobrze, a warunki do jazdy doskonałe.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim


  Dni wolne w 2019 roku
  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Szczyrk narciarze

  Michał Zawiercie (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Witam wszystkich narciarzy ,Szczyrk w ubiegłym sezonie ożył od nowa byłam tam raz,dwa razy w tygodniu przez cały sezon zimowy i było naprawdę dobrze trasy dobrze przygotowane kolejki małe ,wiec...rozwiń całość

  Witam wszystkich narciarzy ,Szczyrk w ubiegłym sezonie ożył od nowa byłam tam raz,dwa razy w tygodniu przez cały sezon zimowy i było naprawdę dobrze trasy dobrze przygotowane kolejki małe ,wiec nowy sezon nowe inwestycje będzie jeszcze lepiej a tu wielkie rozczarowanie byłem w poniedziałek 7.01.2019 o godz 9.30 trasy rozjeżdżone muldy przetarcia i nie ubity puch z armatek ,nowa kolej na kopę więcej stoi niż jedzie myśle przypadek pojechałem wczoraj 11.01.2019 godz. 9.20 nie ma gdzie stanąć ,kolejki na wyciągi od 15 minut stania w górę trasy jakie w poniedziałek takie w piątek i to wszystko za 100 złoty ,mało tego przejechaliśmy na Skrzyczne a tam komuna trasy wyślizganego oblodzone wystająca trawa i kamienie ,jadąc dalej 25 tką widokową jest znak zwolnij przed przejazdem po mostku ale żeby ktoś tam z obsługi choćby zajżał to by zobaczył na mostku dwie skocznie i to wystarczyło to małego karambolu ucierpiało nas trzech ja chyba najgorzej bo wybiłem bark ,powiem krótko pomocy żadnej zjechałem pod dolną stacje z wisząca ręką wysłali mnie na nogach do GOPRU który jest bezradny nawet tabletki przeciwbólowej nie mogą podać (myśle ze gdybym był psem to by mnie do szpitala na sygnale zawieźli ,ale wtakim kraju żyjemy )Nie polecam nikomu Szczyrku bo jest nie przygotowany pod żądny względem na przyjazd tylu narciarzy ja przez ich zaniedbania skończyłem sezon zanim go zacząłem, pozdrawiam .zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo