Wisła Płock - Górnik Zabrze 0:4. Popis Angulo! TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK

Wisła Płock - Górnik Zabrze
Wisła Płock - Górnik Zabrze Arkadusz Gola
Wisła Płock - Górnik Zabrze TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK Piłkarze Górnika Zabrze na wyjeździe nie wygrali już od siedmiu kolejek. W sobotę wystąpili w Płocku, gdzie Wisła próbuje gonić czołową ósemkę tabeli. Po celnych strzałach Zapolnika, Urynowicza i Angulo zakończyło się 4:0 dla Górnika Zabrze. Strzelcy bramek: 42’Kamil Zapolnik, 50’Igor Angulo, 66’Igor Angulo, 94’Marcin Urynowicz.

Wisła Płock - Górnik Zabrze TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK

W ostatnich dwóch wyjazdowych meczach Górnik Zabrze stracił osiem goli. Jego sytuacja staje się coraz trudniejsza - na dole tabeli tkwi z Zagłębiem Sosnowiec, Miedzią Legnica (tę ostatnią wyprzedza tylko dzięki zwycięstwu w bezpośrednim meczu) i Cracovią, natomiast stopniowo traci dystans do pozostałych rywali.

Zespół Marcina Brosza z ośmiu meczów na wyjeździe wygrał tylko jeden, właśnie w Legnicy. W Płocku zmierzy się z drużyną, która jednak na własnym boisku gra w kratkę: dwie wygrane i po trzy remisy oraz porażki.

Wisła Płock - Górnik Zabrze WYNIK

Kluczem do sukcesu, przynajmniej statystycznie, powinno być zdobycie gola na 1:0. Zespół Wisły w obecnych rozgrywkach jeszcze nigdy nie wygrał spotkania, w którym przegrywał.

W Płocku dojdzie do starcia najmłodszych zespołów ligi. Górnik w tym zestawieniu prowadzi, Płock jest trzeci. Zabrzanie wystąpią w najsilniejszym składzie, gospodarze bez kontyzjowanego Mateusza Szwocha i pauzującego za kartki Cezarego Stefańczyka.

W pierwszym w tym sezonie spotkaniu tych drużyn w Zabrzu padł remis 1:1. Oba gole padły po przerwie. W 46 minucie trafił Ricardinho, a w 75 wyrównał Igor Angulo.

Żaden inny klub nie stracił tyle co Górnik Zabrze

Wisła Płock - Górnik Zabrze GDZIE OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ

Mecz Wisła Płock - Górnik Zabrze poprowadzi Daniel Stefański z Bydgoszczy.

Transmisję na żywo z meczu Wisła - Górnik przeprowadzi nSport, natomiast relację tekstową live dziennikzachodni.pl.