Wisła Puławy - Ruch Chorzów 0:0. Czas na rehabilitację i rewanż Niebieskich NA ŻYWO, RELACJA LIVE

Ruch Chorzów chce wziąć w Puławach rewanż na Wiśle
Ruch Chorzów chce wziąć w Puławach rewanż na Wiśle Marzena Bugala-Astaszow Polska Press
W środę 27 kwietnia Ruch Chorzów zmierzy się w Puławach z Wisłą. Mecz 30. kolejki eWinner 2. Ligi rozpocznie się o godz. 18. Niebiescy chcą się w tym spotkaniu zrehabilitować za ostatnią porażkę z Radunią i wziąć rewanż na gospodarzach za jesienną porażkę na Cichej. Tutaj możesz śledzić na żywo wynik i relację live z meczu Wisła Puławy - Ruch Chorzów.

Wisła Puławy - Ruch Chorzów Na żywo, relacja live

90+4 - Koniec meczu, który kończy się remisem 0:0

90+3' - Żółta kartka dla Bąka z Ruchu

90' - Doliczone 4 minuty gry

88' - Żółta kartka dla Drozdowicza z Wisły, który chwilę wcześniej wszedł na murawę

87' - kolejna zmiana w Ruchu - za Szczepana na ostatnie minuty wchodzi Stępień

80' - Ostatnie 10 minut meczu. Niebiescy bronią remisu

74 - Po błędzie Kulejewskiego sam na sam z bramkarzem wychodził Paluchowski, ale Bielecki dalekim wybiegiem zażegnał niebezpieczeństwo

70 - Na bramkę Wisły strzela Szczepan, ale broni Gradecki

69' - Kolejna zmiana w Ruchu - za Malca wchodzi w Bąk

65' - Daniel Carlos centruje wzdłuż bramki, ale żaden z graczy Wisły nie wykończył tej akcji

63' Kulejewski wchodzi za Foszmańczyka, by zadbać o środek obrony

58' - Z boiska wyrzucony został Zubkow. Ukrainiec zobaczył drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i przez ponad pół godziny Ruch będzie musiał grać w dziesiątkę

56' - Dwie dobre okazje Wisły. Najpierw tuż przy słupku uderzył Puton, a chwilę później Cheba strzelał z metra, lecz Bielecki złapał piłkę

47' - Niebiescy zaczęli tę odsłonę z większym animuszem. Najpierw Szczepan wywalczył róg, a chwilę później Janoszka zakręcił obrońcami Wisły i był faulowany

46' - Początek II połowy. Na boisko wchodzi Marković, który w drużynie Ruchu zastępuje Żagla

45' - Koniec I połowy. Do przerwy w Puławach bez goli, ale to Wisła miała lepsze okazje bramkowe

45' - Bielecki broni zarówno strzał z rzutu wolnego jak i dobitkę z bliska ratując Ruch przed utratą gola

43' - znów groźnie pod bramką Ruchu. Zubkow fauluje Paluchowskiego tuż przed linią pola karnego. Kilkadziesiąt centymetrów dalej i byłby karny. Ukrainiec ukazany żółtą karką

41'- oblężenie bramki Ruchu. Piłka trafia w słupek i wychodzi w pole

32' - Po akcji Ryszki z Paluchowskim gospodarze domagali się karnego twierdząc, że piłka dotknęła ręki obrońcy Ruchu. ale sędzia nakazał grać dalej

30' - Pół godziny gry za nami. Na razie widowisko w Puławach nie jest zbyt porywajace, choć drugi kwadrans w wykonaniu Ruchu był lepszy niż pierwszy

21' - Żółtą kartą ukarany gracz Wisły Puton za faul na Foszmańczyku

20' - Kilka prób ataków Ruchu, ale kończyło się albo na dośrodkowaniach, albo na blokowaniu piłki przez obrońców Wisly

15' - Po kwadransie w Puławach 0:0, choć to gospodarze są zdecydowanie groźniejsi

11' Bielecki broni strzał rywali po szybkiej kontrze, którą zapoczątkował błąd Szywacza

10' - Ruch bez Mokrzyckiego, którego zmogłą gorączka

1' Rozpoczął się mecz Wisła Puławy - Ruch Chorzów

Za chwilę początek spotkania w Puławach

Skład Wisły Puławy: Gradecki - Puton, Bracik, Wiech, Cheba, Carlos Daniel, Flak, Kona, Ryszka, Paluchowski, Wawszczyk.

Skład Ruchu: Bielecki - Żuk, Kasolik, Zubkow, Szywacz - Żagiel, Foszmańczyk, Sikora, Janoszka, Malec - Szczepan.

Rozpoczynamy relację live z meczu Wisła Puławy - Ruch Chorzów

Wisła Puławy - Ruch Chorzów. Czas na rehabilitację Niebieskich

Drużyna Ruchu walczy o awans do Fortuna 1. Ligi. Ostatnia porażka u siebie z Radunią Stężyca sprawiła, że Niebiescy stracili trochę dystansu do Chojniczanki zajmującej drugie miejsce w tabeli, ostatni premiowane bezpośrednim awansem.

Podopieczni trenera Jarosława Skrobacza chcą się szybko zrehabilitować i wygrać w Puławach. Przy okazji planują wziąć rewanż na Wiśle, która do soboty była jedynym zespołem potrafiącym w tym sezonie wygrać w Chorzowie. 16 października puławianie pokonali na Cichej gospodarzy 4:2.

- Trzeba podnieść głowę do góry i walczyć dalej. Do Puław jedziemy po trzy punkty. Znamy swoją wartość i wiemy, że jesteśmy w stanie wygrać z Wisłą - powiedział pomocnik Ruchu Michał Mokrzycki, który wraca do składu po pauzie za żółte kartki.

Ruch do meczu z Wisłą przystąpi jednak osłabiony. W Puławach za kartki pauzować będą młodzieżowcy Tomasz Wójtowicz i Piotr Wyroba. Kilku innych graczy Niebieskich oraz trener Skrobacz narzeka na przeziębienie.

- Te ostatnie dwa tygodnie nie są dla nas łatwe. Część zawodników nie jest w pełni zdrowa, ale kibica nie bardzo to obchodzi. My mamy wyjść, my mamy grać i zostawić wszystko na boisku, żeby wygrywać i z takim celem jedziemy do Puław - stwierdził trener Skrobacz.

Mecz Wisła Puławy - Ruch Chorzów rozpocznie się o godz. 18. Tutaj możesz śledzić relację na żywo i wynik spotkania 30, kolejki eWinner 2. Ligi. Sędzią pojedynku Wisła - Ruch będzie Kornel Paszkiewicz z Kątów Wrocławskich.