Wodzisław Śl.: naukowcy o profilaktyce i leczeniu uzależnień

MT
Konferencja Między wolnością a zniewoleniem: Współczesne formy profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień rozpoczyna się dzisiaj w Wydziale Zamiejscowym w Wodzisławiu Śl. Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Konferencja odbywa się w ramach corocznych Spotkań Pedagogicznych. Celem spotkania jest wymiana poglądów i doświadczeń odnośnie uwarunkowań uzależnień w ich starych oraz nowych formach w realiach społeczeństwa początku XXI w.

Szczególnie akcentowanym obszarem organizatorzy chcą uczynić kwestie dotyczące z problematyki edukacyjnej związanej z prowadzeniem działań wychowawczych i profilaktycznych na różnych poziomach i w różnych grupach wiekowych.

Konferencje otworzy prof. Jerzy Buzek poseł do Parlamentu Europejskiego.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie