Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wojskowy sprzęt z demobilu bez przetargu. Co wyprzedaje Wojsko Polskie? Oferta Agencji Mienia Wojskowego jest bogata i może zaskoczyć

Stefan Kowlaski, materiały AMW
Menażki 3-częścioweCena: 50 zł
Menażki 3-częścioweCena: 50 zł AMW w Bydgoszczy
Wojsko sprzedaje sprzęt bez przetargu. Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje sprzęt z demobilu nie tylko podczas swoich organizowanych kilka razy w miesiącu przetargów. Oddziały AMW prowadzą również sprzedaż pozaprzetargową. W jej ramach WP pozbywa się nie tylko przestarzałego czy wycofanego ze stanu sprzętu wojskowego, ale też przedmiotów pochodzących z produkcji cywilnej, które przez jakiś czas służyły żołnierzom, marynarzom i lotnikom. Zdarzają się bardzo atrakcyjne ceny. Zobaczcie sami!

Liczne artykuły wystawiane na sprzedaż przez wojsko moga nas autentycznie zaskoczyć. W ofercie AMW znajdziemy różnego rodzaju urządzenia (z których wiele z pewnoscią wzbudziłoby zainteresowanie muzealników, miłośników staroci i hipsterów), przyrządy (także kuchenne), narty i kijki narciarskie (czy ktoś mógłby wytłumaczyć, dlaczego te pierwsze wojskowi sprzedają na pary, a drugie na sztuki?), odzież, galanterię, obuwie.

Zobacz ofertę AMW w Bydgoszczy:

Agencja Mienia Wojskowego posiada w swoim zasobie szeroki asortyment rzeczy ruchomych niekoncesjonowanych (w tym stanowiących odpady), niewykorzystywanych przez jednostki organizacyjne podległe Ministrowi Obrony Narodowej oraz Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji (Policja, Straż Graniczna), przejmowanych na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 lipca 2015 r. o Agencji Mienia Wojskowego (j.t. Dz. U. z 2018 r. poz. 2308) - czytamy na [stronie Agencji Mienia Wojskowego].

Sprzedaż rzeczy ruchomych niekoncesjonowanych prowadzona jest przez Oddziały Regionalne Agencji Mienia Wojskowego i odbywa się w trybie przetargowym - według reguł określonych w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 5 października 1993 r. w sprawie zasad organizowania przetargu na sprzedaż środków trwałych przez przedsiębiorstwa państwowe oraz warunków odstąpienia od przetargu (Dz. U. Nr 97, poz. 443 z późn. zm.) oraz poprzetargowym i bezprzetargowym.

Odbiór zakupionych rzeczy ruchomych niekoncesjonowanych następuje w terminie określanym każdorazowo przez Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego, po dokonaniu pełnej zapłaty, powiększonej o podatek VAT w wysokości ustawowo określonej dla danego rodzaju sprzętu (artykułu/odpadu).

W odniesieniu do konsumentów stosuje się przepisy kodeksu cywilnego dotyczące sprzedaży konsumenckiej.

Zobaczcie, co sprzedaje Agencja Mienia Wojskowego w Bydgoszczy >>>

Co sprzedaje wojsko bez przetargu? Nie tylko wojskowy sprzęt...

Polacy są przeciwko zmianie czasu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wideo