Wspólnie możemy zdziałać więcej

Artykuł sponsorowany
Jeżeli mielibyśmy wskazać pozytywne skutki obecnej sytuacji, to niewątpliwie byłoby to odkrycie pokładów wsparcia i bezinteresownej pomocy, które reprezentują wszyscy – od prywatnych osób, po większe i mniejsze przedsiębiorstwa. Firma Komsta również zdecydowała się na podjęcie takich kroków. W ramach Akcji „Pomóżmy sobie nawzajem” postanowiliśmy zrezygnować z części przychodów na rzecz zakupu środków ochronnych, niezbędnych do funkcjonowania szpitali.

5 zł za każde zamówione okno oraz 10 zł za każde zamówione drzwi – właśnie tyle chcemy przeznaczyć na środki dla Zakaźnego Szpitala Rejonowego im. dr Józefa Rostka w Raciborzu. Dotyczy to okien i drzwi zamówionych pomiędzy 22 kwietnia, a 30 czerwca br.

Zakup środków ochronnych przypadnie na koniec każdego miesiąca, a szczegóły funkcjonowania tej Akcji odnajdą Państwo w regulaminie dostępnym pod adresem http://nowa.komsta.pl/wp-content/uploads/2020/04/Regulamin.pdf

W tym szczególnym czasie apelujemy do przyłączenia się do naszej Akcji wszystkich zainteresowanych klientów, tych mniejszych indywidualnych oraz naszych dealerów hurtowych, a innych przedsiębiorców zachęcamy do tworzenia własnych programów. Wierzymy, że wspólnie możemy zapewnić lepsze funkcjonowanie Szpitali, a rezygnacja z pewnej części przychodów, nawet w tak ekstramalnie trudnym czasie, jest wykonalna i z pewnością zostanie doceniona.

Zachęcamy do udostępnienia treści wraz z załączonym plakatem. Im większa świadomość, tym więcej środków będziemy w stanie przeznaczyć na pomoc.


Firma Komsta jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek z branży okiennej na śląsku. To producent okien i drzwi z siedzibą w Pyskowicach, eksportujących na całą Polskę i wiele europejskich krajów. Zasłynęła z pozytywnej filozofii sprzedażowej, a jako fundament swojej działalności uznaje rodzinę, która stanowi trzon funkcjonowania całej firmy.

Dodaj ogłoszenie