WTA Doha 2015: Williams Radwańska 6:4, 1:6, 6:3 [LIVE, STREAM, TRANSMISJA, ONLINE, WIDEO]

TOK
Agnieszka Radwańska gra z Venus Williams na Australian Open 26 stycznia 2015
Agnieszka Radwańska gra z Venus Williams na Australian Open 26 stycznia 2015 Rob Griffith
WTA Doha 2015: W ćwierćfinale turnieju Qatar Total Open Agnieszka Radwańska gra dziś z Amerykanką Venus Williams. Aktualny wynik 6:4, 1:6, 6:3 ZOBACZ relację LIVE z meczu Agnieszka Radwańska - Venus Williams na WTA Doha 2015

WTA Doha 2015:

Radwańska Williams LIVE

:

W środę w pierwszym swoim występie w Katarze Radwańska pokonała Włoszkę Flavię Pennettę 6:1, 6:1. Mecz trwał tylko 49 minut.

Venus Williams długo męczyła się z Czeszką Barborą Zahlavovą-Strycovą, wygrywając 7:5, 3:6, 7:6 (7-5). Amerykanka w trzecim secie obroniła piłkę meczową. Spotkanie trwało prawie trzy godziny!

Agnieszka Radwańska i Venus Williams spotkały się w tym roku w Australian Open. Amerykanka wygrała 6:3, 2:6, 6:1. Bilans spotkań między tymi tenisistkami jest korzystny dla Venus - 6:4.