WTA Finals: Radwańska pokonała drugą rakietę świata i zagra w półfinale WTA! WIDEO

Foto Olimpik/x-news
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska arc.
Agnieszka Radwańska pokonała wiceliderkę rankingu WTA Simonę Halep 7:6, 6:1. Pierwszy, niezwykle zacięty set, zakończył się tie-breakiem. W nim Radwańska wygrała do 5, chociaż przegrywała już 1:5. Polka poszła za ciosem i w drugiej odsłonie meczu nie dała rywalce żadnych szans.

Pokonując wyżej rozstawioną Rumunkę, Radwańska odniosła 500. zwycięstwo w zawodowej karierze. A ponieważ Maria Szarapowa, również w dwóch setach, wygrała z Flavią Pennettą, to krakowianka zagra w sobotę w półfinale WTA Finals w Singapurze.