Wybieramy „Malucha na okładkę”. Czeka okładka DZ oraz bardzo atrakcyjne nagrody!

DM
Czyje zdjęcie pojawi się na okładce „Dziennika Zachodniego”, który ukaże się 1 czerwca, w Dzień Dziecka? Wszystko w Waszych rękach. Dzisiaj rusza druga edycja cieszącego się ogromną popularnością plebiscytu „Maluch na okładkę". Czekamy na zgłoszenia Waszych dzieci, które jeszcze nie ukończyły 7. roku życia.

Wszystkie maluchy biorące udział w naszej akcji dostaną zaproszenie na 1 czerwca do Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej na wielki bal dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Będzie moc atrakcji oraz wręczymy nagrody wszystkim laureatom.

Dzieciaki, które uzyskają najwięcej głosów w swoim mieście lub powiecie, pokażemy na pierwszych stronach naszych lokalnych tygodników w piątek, 2 czerwca. Natomiast ci z uczestników naszej akcji, którzy otrzymają najwięcej głosów w skali całego województwa znajdą się na okładce "Dziennika Zachodniego" w czwartek, 1 czerwca, czyli w Dniu Dziecka.

Najsympatyczniejszych maluchów z naszego województwa szukamy wśród dziewczynek i chłopców w wieku do 7 lat, Już dziś możecie zgłaszać swoje pociechy do plebiscytu. Czekamy na zdjęcia, na których uchwyciliście je uśmiechnięte, zamyślone czy rozbawione. Po prostu mają to być fotografie, które pokazują jak wyjątkowe są Wasze pociechy.

NAGRODY

Laureaci pierwszych miejsc (w kategoriach: dziewczynka i chłopiec) w poszczególnych miastach i powiatach otrzymają:
- zdjęcie na pierwszej stronie lokalnego tygodnika „Dziennika Zachodniego w piątek, 2 czerwca
- zestaw zabawek
- pamiątkowy dyplom
Laureaci pierwszych miejsc (w kategoriach: dziewczynka i chłopiec) w rankingu wojewódzkim otrzymają:
- zdjęcie na pierwszej stronie "Dziennika Zachodniego" w czwartek, 1 czerwca
- markowy rowerek
- pamiątkowy dyplom
Dzieci, które znajdą się na drugim miejscu (w kategoriach: dziewczynka i chłopiec) w rankingu wojewódzkim otrzymają:
- markowy rowerek
- pamiątkowy dyplom
Maluchy, które znajdą się na trzecim miejscu w rankingu wojewódzkim otrzymają:
- bilet rodzinny do Westernowego Miasteczka Twinpigs
- pamiątkowy dyplom

TERMINY

Od piątku 21 kwietnia czekamy na zgłoszenia Waszych pociech. Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w piątek, 28 kwietnia, a zakończy 26 maja o godz. 20.59.
1 czerwca spotkamy się wszyscy na imprezie z okazji Dnia Dziecka w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, gdzie nagrodzimy wszystkich zwycięzców.

Wideo