Wybieramy Mistrzów Smaku 2018. Poznajcie liderów w...

  Wybieramy Mistrzów Smaku 2018. Poznajcie liderów w województwie śląskim GALERIA

  Szymon Kamczyk

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Mistrzowie Smaku 2018: zobacz liderów finału flebiscytu w poszczególnych kategoriach! >>>
  1/16
  przejdź do galerii

  Mistrzowie Smaku 2018: zobacz liderów finału flebiscytu w poszczególnych kategoriach! >>>

  Mistrzowie Smaku 2018: Rozpoczął się wojewódzki etap plebiscytu. W poniedziałek, 23 lipca, rozpoczęliśmy wojewódzki etap plebiscytu Mistrzowie Smaku. Awansowali do niego zdobywcy największej liczby głosów z miast i powiatów całego województwa. Mamy też liderów kategorii wojewódzkich, którzy walczą o Państwa głosy od początku plebiscytu. Prezentujemy liderów finału w poszczególnych kategoriach.
  Mistrzowie Smaku to plebiscyt, w którym chcemy uhonorować i przedstawić ludzi i miejsca związane z gastronomią w województwie śląskim. Dzięki głosom Czytelników możemy zobaczyć również, które lokale, kawiarnie, bary oraz ich załoga cieszą się największą popularnością. To pokazuje, gdzie warto się wybrać, aby znaleźć znakomity smak oraz doskonałą obsługę.

  Wraz ze startem etapu wojewódzkiego poszerzone zostały kategorie wojewódzkie, bo doszły do nich również te, na które do tej pory można było głosować w poszczególnych powiatach i miastach. Mamy więc pięć dodatkowych kategorii. To Restauracja Roku, Kucharz Roku, Kelner Roku, Cukiernia/Kawiarnia Roku oraz Bar/Jadłodajnia/Bistro Roku. Wszyscy, którzy zebrali najwięcej głosów w etapie powiatowym, awansowali do wojewódzkiego finału. Walka o głosy jest zacięta, bo Czytelnicy pokazują w ten sposób swoje gusta i preferencje smakowe. Dla wielu awans do finału jest ogromnym wyróżnieniem, bo oznacza największą popularność w swoim mieście. - Koniec głosowania na etapie powiatowym przyniósł duże emocje. Cieszymy się, że można na nas głosować w finale wojewódzkim, to dla nas wyróżnienie - słyszymy w Cafe Bosko w Rybniku przy Sobieskiego, gdzie we wtorkowe południe spotkać można pełen ogródek klientów, a kawą pachnie w całym pasażu. Cafe Bosko zajmuje drugie miejsce w głosowaniu wojewódzkim, ale w Rybniku to najbardziej doceniona przez Czytelników „DZ” kawiarnia.

  Dla zwycięzców etapu powiatowego przygotowaliśmy oczywiście cenne nagrody. Kelnerzy i kucharze, którzy zdobyli najwięcej głosów, otrzmają medal i dyplom, zaproszenie na uroczystą galę, a także dwuosobowe zaproszenie na koncert Bonnie Tyler, który zaplanowany jest na 20 października w katowickim Spodku. Z kolei lokale, które zdobyły najwięcej głosów w kategoriach Restauracja Roku, Bar/Jadłodajnia/Bistro Roku oraz Cukiernia/Kawiarnia Roku, otrzymają dyplomy, zaproszenia na galę, zaproszenie do udziału w szkoleniu dotyczącym promocji placówki gastronomicznej, a także voucher na reklamę w „Dzienniku Zachodnim” i serwisach internetowych o wartości 3 tys. zł!

  Dla zwycięzców finału wojewódzkiego przygotowaliśmy dodatkowe vouchery na promocję, a także statuetki, które odbiorą podczas Międzynarodowych Targów Gastronomicznych POLAGRA Gastro i Invest Hotel w Poznaniu - największej i najważniejszej imprezy w branży gastronomicznej w Polsce. Wielką promocję zwycięzcom plebiscytu zapewni także specjalny dodatek „Mistrzowie Smaku 2018”, który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu „Dziennika Zachodniego”. Zaprezentujemy w nim wszystkich laureatów plebiscytu z każdego miasta i powiatu.

  Plebiscyt Mistrzowie Smaku organizowany jest pod patronatem Stowarzyszenia Kucharzy Polskich oraz Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługi.

  Szczegóły plebiscytu i regulamin znajdują się na stronie dziennikzachodni.pl/mistrzowiesmaku

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo