Świąteczne Gwiazdeczki to coroczna akcja "Dziennika Zachodniego", w której spośród zgłoszonych chłopców i dziewczynek, nasi Czytelnicy wybierają zdjęcia dzieci na bożonarodzeniową okładkę gazety. Głosowanie trwa już od ponad tygodnia, dlatego też w galerii przedstawiamy fotografię liderów plebiscytu. Czas na zgłoszenie swoich pociech jeszcze nie minął! Na zdjęcia potencjalnych Świątecznych Gwiazdeczek czekamy do 3 grudnia.

Świąteczne Gwiazdeczki

ZOBACZCIE ZDJĘCIA LIDERÓW GŁOSOWANIA
Zobacz galerię

Szukamy dziecka: chłopca lub dziewczynki, na okładkę Dziennika Zachodniego

Wybierz kategorię plebiscytu
KLIKNIJ I GŁOSUJ:


DZIEWCZYNKA NA OKŁADKĘ
CHŁOPIEC NA OKŁADKĘ


Ciągle jeszcze możesz zgłosić dziecko do naszej akcji:
ZGŁOŚ DZIEWCZYNKĘ
ZGŁOŚ CHŁOPCA


ZOBACZ Galerię liderów naszej akcjiZobacz galerię
W tym roku gwiazdami świątecznego wydania Dziennika Zachodniego będą dzieci naszych Czytelników! Rozpoczynamy wielką akcję, w której wybierzemy dziewczynkę i chłopca, a ich zdjęcia ozdobią wydanie naszej gazety 22 grudnia. Zdjęcia maluchów, które w miastach i powiatach zdobędą najwięcej głosów, ukażą się 21 grudnia w tygodnikach Dziennika Zachodniego. Wszystkie zdjęcia dzieci zgłoszone do akcji trafią do specjalnej świątecznej galerii w naszym serwisie.

Jakie zdjęcie przesłać

Do wielkiej galerii Świątecznych Gwiazdeczek można przesłać zdjęcie dziecka w każdym wieku. Nie musi to być profesjonalna fotografia, nie musi też prezentować świątecznego klimatu. Z powodzeniem może to być zwykłe zdjęcie wykonane choćby telefonem komórkowym. Najważniejsze, aby prezentowało chwile pełne radości i uśmiechu.


POZNAJ SZCZEGÓŁY AKCJI
ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI: SZUKAMY DZIECKA NA OKŁADKĘ DZIENNIKA ZACHODNIEGO

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

TYDZIEŃ Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego

COP24 w Katowicach: To musicie wiedzieć o szczycie klimatycznym ONZ