Wybory samorządowe 2018 w Bytomiu: Frekwencja nie zachwyca ZOBACZCIE ZDJĘCIA

Magdalena Grabowska
Wybory samorządowe 2018: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00.Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja:

godz. 17.00
frekwencja: 31, 57%

godz. 12.00
Informacje z PKW:
godz. 12.00 - frekwencja : 11,3 %
120 955- liczba wyborców
13 338- wydanych kart
79- liczba obwodów
69 - liczba obwodów głosowania, z których spłynęły dane

godz. 11.00 - Miejska Komisja Wyborcza w Bytomiu podaje frekwencję 11,3 %.

Obwody

1 Szkoła Podstawowa Nr 33 ul. Matki Ewy 9 Bytom
8 Marca, Bogusławskiego, Bukowa, Cisowa, Dembowskiego, Dębowa, Długosza, Dzierżonia, Francuska od nr 1 - 45 kolejno, Frenzla od nr 102 do końca ulicy kolejno, Jaśminowa, Jesionowa, Leszczynowa, Olchowa, Szyb Zachodni, Świerkowa, Wiązowa, Wierzbowa, Wieniawskiego, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Zgody.

2 Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Matki Ewy 9 Bytom
Energetyki, Francuska od nr 46 do końca ulicy kolejno, Rajonalizatorów od nr 22 do końca ulicy kolejno.

3 Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Matki Ewy 9 Bytom
Alberta, Asnyka, Andersa, Bluszczowa, Bobrecka, Bończyka, Chroboka, Dąbrowskiego, Dolna, Drobczyka, Elektrownia, Elsnera, Feliksa, Frenzla od nr 1 – 101 kolejno, Gruntowa, Hutnicza, Karbowska, Lema, Lipowa, Łaszczyka, Matki Ewy, Niska, Nowaka-Jeziorańskiego, Ogrodowa, Opolska, Plac Niepodległości, Plac Słoneczny, Pogodna, Przelotowa, Racjonalizatorów od nr 1 – 21 kolejno, Reptowska od nr 1 – 19 kolejno, Skośna, Skwer Ofiar Tragedii Górnośląskiej, Stara, Stroma, Szyb Pilgera, Warszawska, Wąska, Włodarska, Wodna, Wolnego, Wysoka, Zamkowa, Zjednoczenia.

4 Szkoła Podstawowa Nr 54, ul. Reptowska 86 Bytom
Bławatkowa, Chłopska, Brzask, Nowa, Samotna, Reptowska od nr 20 - 58 parzyste i od nr 59 do końca ulicy kolejno.

5 Szkoła Podstawowa Nr 54, ul. Reptowska 86 Bytom
Barlickiego, Stolarzowicka od nr 46 - 140 parzyste i od nr 47 - 91 nieparzyste, Michaloka, Reptowska od nr 21 - 57 nieparzyste.

6 Dom Pomocy Społecznej "KOMBATANT", ul. Stolarzowicka 33 Bytom
Kasztanowa, Felińskiego od nr 2 - 62 parzyste, Rolna, Skwer Bonczola, Stolarzowicka od nr 19 - 45 kolejno.

7 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Nickla 19 Bytom
Daleka, Felińskiego od nr 1 - 61 nieparzyste, Jaskółcza, Plac Szpitalny, Stolarzowicka od nr 1 - 18 kolejno, Styczyńskiego.

8 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Nickla 19 Bytom
Droga Ewy, Droga Tomasza, Felińskiego od nr 63 do końca ulicy kolejno, Nickla od nr 83 do końca ulicy nieparzyste.

9 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Nickla 19 Bytom
Leśnictwo, Nickla od nr 1 - 81 nieparzyste i od nr 2 do końca ulicy parzyste, Relaksowa.

10 Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Racławicka 17 Bytom
Borowa, Celna od nr 1 - 18 kolejno bez nr 7, Falista, Kołłątaja, Konstytucji od nr 102 do końca ulicy kolejno, Krańcowa, Łanowa, Mała, Marka, Miechowicka od nr 2 do końca ulicy parzyste, Młodzieżowa, Orkana, Pocztowa, Racławicka, Techniczna, Tomasza.

11 Szkoła Podstawowa Nr 21, budynek przy ul. Worpie 14 - 16 Bytom
Czackiego, Elżbiety, Kolonia Azotów, Kolonia Okrzei, Konstytucji od nr 63 – 89 nieparzyste i od nr 74 – 88„c” parzyste, Worpie od nr 1 do końca ulicy nieparzyste.

12 Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2, ul. Popiełuszki 9 Bytom
ul. Braci Śniadeckich, Karlika, Konstytucji od nr 90 – 101„b” kolejno, Miechowicka od nr 1 do końca ulicy nieparzyste, Popiełuszki, Worpie od nr 2 do końca ulicy parzyste.

13 Szkoła Podstawowa Nr 16, ul. Rataja 3 Bytom
Baczyńskiego od nr 10 do końca ulicy kolejno, Bolesława Krzywoustego, Glinki, Huty Julia, Konstytucji od nr 1 - 40"B" kolejno, Kolonia Rubież, Krafczyka, Niemcewicza, Noskowskiego, Pasteura, Plac Drzymały, Pod Brzozami, Rataja, Stara Cynkownia, Ustronie, Zabrzańska od nr 155 do końca ulicy nieparzyste.

14 Zespół Szkół Specjalnych Nr 3, ul. Konstytucji 20
Ulice: Baczyńskiego od nr 1 - 9 kolejno, Czajkowskiego, Jochymczyka, Konstytucji od nr 41 - 62 kolejno i od 64 - 72 parzyste, Olszewskiego, Plac Na Bobrku, Stalmacha, Stalowa, Wytrwałych, Zabrzańska od nr 114 do końca ulicy parzyste i od nr 131 - 153 nieparzyste, Żwirowa.

15 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Grota-Roweckiego 6
Broniewskiego, Fitelberga, Grota-Roweckiego od nr 1 - 7 kolejno i od nr 9 - 15 nieparzyste, Hallera, Harcerska, Obywatelska.

16 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Grota-Roweckiego 6
Grota-Roweckiego od nr 8 do końca ulicy parzyste i od nr 17 do końca ulicy nieparzyste, Krupińskiego od nr 1 - 9 kolejno, Orzegowska od nr 13 - 26 kolejno, Piątka od nr 14 do końca ulicy parzyste.

17 Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Grota-Roweckiego 6
Bażantowa, Godulska, Orzegowska od nr 27 do końca ulicy kolejno.

18 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Frycza Modrzewskiego 5
Frycza Modrzewskiego, Krupińskiego od nr 10 do końca ulicy kolejno, Piątka od nr 1 - 12 kolejno i od nr 13 do końca ulicy nieparzyste, Skromna, Skwer Larischa, Witosa, Włodarskiego, Zabrzańska od nr 35 - 67 nieparzyste.

19 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Zakątek 20 Bytom
Karpacka bez nr 27, Pomorska, Wyzwolenia od nr 2 - 20 parzyste i od nr 1 - 85 nieparzyste, Zabrzańska od nr 34 - 60 parzyste.

20 Szkoła Podstawowa Nr 45, ul. Zakątek 20 Bytom
Bałtycka, Małachowskiego od nr 1 do końca ulicy nieparzyste, Orzegowska od nr 1 - 12 kolejno, Tatrzańska, Zabrzańska od nr 62 - 96 parzyste i od nr 69 - 111 nieparzyste, Zakątek.

21 Szkoła Podstawowa Nr 45, budynek przy ulicy Karpackiej 27 Bytom
Kosynierów, Małachowskiego od nr 2 do końca ulicy parzyste, Mazurska, Mierosławskiego, Osiedle Hutnicze, Podhalańska od nr 1 do końca ulicy nieparzyste, Puszkina, Wróblewskiego od nr 2 do końca ulicy parzyste, Zabrzańska od nr 98 - 112 parzyste i od nr 113 - 129 nieparzyste.

22 Szkoła Podstawowa Nr 45, budynek przy ulicy Karpackiej 27 Bytom
Karpacka nr 27, Mochnackiego, Nowakowskiego, Podhalańska od nr 2 do końca ulicy parzyste, Rostkowskiego, Wiktora Maksa, Wróblewskiego od nr 1 do końca ulicy nieparzyste.

23 Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych, ul. Skrajna 14a Bytom
Golfowa, Kamienna, Łabędzia, Małgorzatki, Skrajna, Skwer Szajcy, Srebrna, Wyzwolenia od nr 22 do końca ulicy parzyste i od 87 do końca ulicy nieparzyste, Zabrzańska od nr 1 - 33 kolejno, Zielna.

24 Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Świętochłowicka 12 Bytom
Apteczna, Cyryla i Metodego od nr 15 do końca ulicy nieparzyste, Fabryczna, Górnośląska, Kolonia Zygmunt, Kolonia Zgorzelec, Krótka, Ludowa, Ostatnia, Palińskiego, Rudna, Ściegiennego, Spacerowa, Świętochłowicka, Świętojańska, Szyby Rycerskie, Warzywna, Zapolskiej, Zielińskiego.

25 Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Armii Krajowej 40 Bytom
Armii Krajowej od nr 1 - 36 kolejno, Chorzowska od nr 30"D" do końca ulicy parzyste, Cyryla i Metodego od nr 1 - 13 nieparzyste i od nr 2 - 36 parzyste, Jodłowa, Łagiewnicka, Młyńska, Plac Szalonka, Prosta, Romanowskiego, Żółkiewskiego, Jałowcowa, Krzyżowa od nr 2 do końca ulicy kolejno bez nr 2"A", 2"B", 2"C", 2"D", Lelewela.

26 Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Armii Krajowej 40 Bytom
Adamka, Armii Krajowej od nr 37 do końca ulicy kolejno, Astrów, Bratków, Cyryla i Metodego od nr 38 do końca ulicy parzyste, Konwalii, Piotra, Pszczelna, Różana, Stokrotek, Tulipanów.

27 Ochotnicza Straż Pożarna w Górnikach, ul. Żołnierska 41 Bytom
Gajowa, Gutenberga, Jagodnik, Jasna, Koksowa, Ku Duklom, Nadziei, Osikowa, PCK, Pokoju, Przyjemna od nr 1 - 63 kolejno, Ptakowicka bez nr 1 i 2, Radosna, Sportowa, Zgrzebnioka, Żołnierska.

28 Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Suchogórska 98 Bytom
Batalionów Chłopskich, Boczna, Boya-Żeleńskiego, Bytomska, Dąbrówki, Głogowska, Gombrowicza od nr 1 - 27 kolejno, Kaczmarczyków, Krzemienia, Paczyńska, Paderewskiego, Piastów Śląskich, Plac Witkiewicza, Pochyła, Podleśna, Powstańców, Przyjemna od nr 64 do końca ulicy kolejno, Ptakowicka nr 1 i 2, Rokitnicka, Stolarzowicka od nr 93 do końca ulicy nieparzyste i od nr 142 do końca ulicy parzyste, Suchogórska, Wrzosowa.

29 Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Szansa dla Dziecka", Plac Jana 13 Bytom
Bolesława Śmiałego, Czecha, Damrota, Dunikowskiego, Fredry, Gombrowicza od nr 28 do końca ulicy kolejno, Kofty, Kościuszki, Krzyżowa Góra, Mieszka I, Musioła, Ossolińskiego, Plac Jana, Planeta, Szymkowiaka, Tęczowa, Trampisza, Winklera, Wróbla.

30 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Korczaka 1 Bytom
9 - go Maja, Długa, Herdy, Galmanowa, Jaskółki, Kadłubka, Kawki, Kokota, Korczaka, Miła, Obrońców Westerplatte, Partyzantów, Poniatowskiego, Prywatna, Skargi, Wodczaka, Wyszyńskiego.

31 Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Korczaka 1 Bytom
Dolomitowa, Drzewna, Górnicza, Holeczków, Lazarówka, Letnia, Łukowa, Niepodległości, Polna, Segiet, Strzelców Bytomskich od nr 272 do końca ulicy parzyste i od nr 279 do końca ulicy nieparzyste.

32 Szkoła Podstawowa Nr 37, budynek przy ul. Tysiąclecia 7 Bytom
Blachówka, Jagodowa, Malinowa, Myśliwska, Okólna, Spółdzielców, Tysiąclecia od nr 23 do końca ulicy kolejno, Wiejska, Władysława Łokietka.

33 Szkoła Podstawowa Nr 37, budynek przy ul. Tysiąclecia 7 Bytom
Legnicka, Rydza-Śmigłego od nr 9 do końca ulicy nieparzyste i od nr 10 - 16 parzyste, Tysiąclecia od nr 1 - 22 kolejno.

34 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Narutowicza 9 Bytom
11 - go Listopada, Gwarków Tarnogórskich, Narutowicza, Rydza-Śmigłego od nr 1 – 8 kolejno, Strzelców Bytomskich od nr 217 – 247 nieparzyste.

35 Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Narutowicza 9 Bytom
Celna nr 7 i od nr 19 do końca ulicy kolejno, Dąbrowa Miejska, Dworska od nr 3 do końca ulicy kolejno, Hajdy, Hakuby, Leśna, Magdaleny, Nowy Dwór, Owocowa, Plac Żeromskiego, Przy Kopalni Bytom, Sosnowa, Strzelców Bytomskich od nr 50„e” – 100 parzyste i od nr 53 – 215 nieparzyste, Węglowa.

36 Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Wojciechowskiego 6 Bytom
ul. Komisji Edukacji Narodowej, Plac Pokoju, Plac Powstańców Śląskich, Przerwy-Tetmajera, Rydza-Śmigłego od nr 18 do końca ulicy parzyste, Skwer Modrzejewskiej, Skwer Na Stroszku, Skwer Osiedlowy, Skwer Zelwerowicza, Strzelców Bytomskich od nr 249 – 277 nieparzyste, Wojciechowskiego.

37 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom
Hlonda od nr 1 do nr 43 kolejno, Strzelców Bytomskich od nr 234 - 270 parzyste.

38 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom
Hlonda od nr 44 do końca ulicy kolejno, Leszczyka, Modrzewiowa.

39 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom
Szymały

40 Szkoła Podstawowa Nr 32, ul. Szymały 124 Bytom
Graniczna, Podmiejska, Sikorskiego, Spokojna, Strzelców Bytomskich od nr 102 - 232 parzyste

41 Państwowe Szkoły Budownictwa-Zespół Szkół, ul. Powstańców Śląskich 10 Bytom
Akacjowa, Alejka Marka Sienickiego, Dworska nr 1 i 2, Fałata od nr 18 do końca ulicy parzyste i od nr 41 do końca ulicy nieparzyste, Grabowa, Jaworowa, Klonowa , Kraszewskiego od nr 11 do końca ulicy kolejno, Odrzańska od nr 1 – 71 kolejno, Piekarska od nr 94 do końca ulicy parzyste i od nr 89 do końca ulicy nieparzyste, Powstańców Śląskich od nr 14 do końca ulicy kolejno i nr 10, Skwer Tajnej Organizacji Nauczycielskiej, Woźniaka od nr 2 – 68 parzyste i od nr 1 – 51 nieparzyste.

42 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, ul. Powstańców Śląskich 2 Bytom
Białego, Cybisa, Gallusa, Grottgera od nr 1 - 11 kolejno i nr 13, Gwarecka, Kędzierzyńska, Krucza, Kruszcowa, Kwiatowa, Mickiewicza od nr 27 do końca ulicy nieparzyste i od nr 30 do końca ulicy parzyste, Oświęcimska od nr 17 do końca ulicy kolejno, Powstańców Śląskich od nr 1 - 13 kolejno bez nr 10, Północna, Sandomierska, Słoneczna, Stawowa, Towarzyska, Tramwajarzy, Ułańska, Wesoła, Witczaka od nr 123 - do końca ulicy nieparzyste i od nr 150 do końca ulicy parzyste, Zielona.

43 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 40, ul. Orląt Lwowskich 12b Bytom
Chełmońskiego, Czarnieckiego, Grottgera od nr 12 do końca ulicy kolejno bez nr 13, Orląt Lwowskich od nr 11 do końca ulicy kolejno, Oświęcimska od nr 1 - 16 kolejno, Piekarska od nr 56 - 92 parzyste i od nr 67 - 87 nieparzyste, Plac Słowiański, Rudzkiego.

44 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Prusa 10 Bytom
Mickiewicza od nr 1 - 25 nieparzyste i od nr 2 - 28 parzyste, Orląt Lwowskich od nr 1 - 10 kolejno, Plac Wojska Polskiego, Prusa od nr 1 - 15 nieparzyste od nr 2 - 26 parzyste.

45 Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Prusa 10 Bytom
Alojzjanów, Jana Pawła II, Kamieńska, Kossaka, Lenartowicza, Plac Akademicki numery parzyste, Plac Stanek, Staffa, Szafranka, Witczaka od nr 55 – 121 nieparzyste i od nr 56 – 148 parzyste.

46 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, ul. Żeromskiego 26 Bytom
Bolesława Chrobrego od nr 21 do końca ulicy kolejno, Plac Akademicki numery nieparzyste, Plac Hiolskiego, Plac Jana III Sobieskiego, Prusa od nr 17 do końca ulicy nieparzyste i od nr 28 do końca ulicy parzyste, Żeromskiego, Żołnierza Polskiego.

47 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Matejki 15 Bytom
Korfantego od nr 17 do końca ulicy kolejno, Matejki od nr 2 - 38 parzyste i od nr 1 - 29 nieparzyste, Piłsudskiego od nr 69"A" do końca ulicy kolejno, Sokoła, Szkolna, Staromiejska, Witczaka od nr 1 - 34 kolejno.

48 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Matejki 15 BytomstałyNieFloriańska, Jaronia, Kingi, Kochanowskiego od nr 28 do końca ulicy kolejno, Konopnickiej, Miętkiewicza, Musialika, Plac Barbary, Rodziewiczówny, Szczęść Boże, Witczaka od nr 35 - 54 kolejno.
49Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Królowej Jadwigi 2 BytomstałyTakBrzezińska, Kochanowskiego od nr 1 - 27 kolejno, Królowej Jadwigi, Reymonta.

50 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Królowej Jadwigi 2 Bytom
Pszczyńska, Chorzowska od nr 1 - 13 kolejno, Kopalniana, Siemianowicka, Sienna.

51 Technikum nr 4, Katowicka (wejście od Placu Klasztornego) 35 Bytom
Głęboka, Katowicka od nr 24 do końca ulicy parzyste i od nr 27 do końca ulicy nieparzyste, Korfantego od nr 1 - 16 kolejno, Krakowska, Matejki od nr 40 do końca ulicy parzyste i od nr 31 do końca ulicy nieparzyste, Plac Klasztorny, Przechodnia, Rycerska, Szymanowskiego, Wałowa.

52 Technikum Nr 4, ul. Katowicka (wejście od Placu Klasztornego) 35 Bytom
Miarki od nr 16 do końca ulicy kolejno, Rostka, Zamenhofa.

53 Przedszkole Miejskie Nr 14, ul. Prokopa 3 BytomstałyNieChorzowska od nr 14 - 23 kolejno, Dojazd, Kilara, Prokopa, Tuwima.

54 Szkoła Podstawowa Nr 42, ul. Chorzowska 28H Bytom
Bema, Bernardyńska, Chorzowska od nr 24 - 30"C" kolejno, Cicha, Głowackiego, Kołobrzeska, Łączna, Mikołaja, Miodowa, Schenka, Smółki.

55 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 2, ul. Arki Bożka 21 Bytom
Arki Bożka, Chorzowska od nr 31 do końca ulicy nieparzyste, Krzyżowa nr 1, 2"A", 2"B", 2"C", 2"D".

56 Szkoła Podstawowa Nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Łużycka 12a Bytom
Łużycka od nr 2 – 22 parzyste i od nr 1 do końca ulicy nieparzyste, Wrocławska od nr 15 do końca ulicy nieparzyste.

57 Szkoła Podstawowa Nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Łużycka 12a Bytom
Łużycka od nr 24 do końca ulicy parzyste, Olimpijska, Piłkarska, Topolowa, Zachodnia.

58 Zespół Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych, ul. Wrocławska 120 Bytom
Kazimierza Wielkiego, Pułaskiego od nr 36 do końca ulicy parzyste, Reja, Wrocławska od nr 88 do końca ulicy parzyste.

59 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Siemiradzkiego 9 Bytom
Chopina, Kasprowicza, Obozowa, Pionierów, Pułaskiego od nr 1 - 34 kolejno i od nr 35 do końca ulicy nieparzyste, Rajska, Robotnicza, Wrocławska od nr 14 - 86 parzyste.

60 Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Siemiradzkiego 9 Bytom
Malczewskiego, Myśliwca, Orzeszkowej, Pilotów, Przemysłowa, Rejtana, Sendlerowej, Składowa, Solskiego, Towarowa, Wallisa, Żwirki i Wigury.

6 1Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Siemiradzkiego 9 Bytom
Chrzanowskiego od nr 1"C" do końca ulicy kolejno, Didura, Janasa, Niedźwiadka-Okulickiego, Olejniczaka, Siemiradzkiego, Skłodowskiej-Curie, Skwer Wiktora, Stefana Batorego od nr 17 do końca ulicy kolejno, Wyczółkowskiego od nr 15 do końca ulicy kolejno, Wyspiańskiego, Zygmunta Starego.

62 Szkoła Podstawowa Nr 5, Aleja Legionów 6 Bytom
Aleja Legionów od nr 1 - 49 nieparzyste i od nr 2 - 12 parzyste, Axentowicza, Cegielniana, Fałata od nr 1 - 39 nieparzyste i od nr 2 - 16 parzyste, Ligonia, Odlanickiej-Poczobutt, Plac Rodła, Skwer Matki Teresy z Kalkuty, Skwer Ślebody, Woźniaka od nr 53 do końca ulicy nieparzyste i od nr 70 do końca ulicy parzyste.

63 Szkoła Podstawowa Nr 5, Aleja Legionów 6 Bytom
Bolesława Chrobrego od nr 1 - 20 kolejno, Nawrota, Piekarska od nr 24 - 54 parzyste i od nr 35 - 65 nieparzyste, Powstańców Warszawskich od nr 76 do końca ulicy kolejno, Smolenia.

64 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego, ul. Tarnogórska 2 Bytom
Aleja Legionów od nr 14 do końca ulicy parzyste i od nr 51 do końca ulicy nieparzyste, Chrzanowskiego nr 1, 1"A", 1"B", Morcinka, Odrzańska od nr 72 do końca ulicy kolejno, Parkowa, Plac Bruninga, Strzelców Bytomskich od nr 15 - 51 nieparzyste i od nr 8 - 50"D" parzyste, Tarnogórska.

65 I Liceum Ogólnokształcące, ul. Strzelców Bytomskich 11 Bytom
Drzymały, Kasperka, Kraszewskiego od nr 1 - 10 kolejno, Piłsudskiego od nr 1 - 27 nieparzyste i od nr 2 - 20 parzyste, Powstańców Warszawskich od nr 33 - 75 kolejno, Skwer Bartosika, Skwer Kobierskiego, Strzelców Bytomskich od nr 1 - 13 nieparzyste i od nr 2 - 6 parzyste, Wrocławska od nr 1 - 13 kolejno.

66 Zakład Budynków Miejskich Sp. z o. o., ul. Kolejowa 2a Bytom
Chłodna, Estreichera, Kolejowa, Ligęzy, Plac Kruczkowskiego, Plac Targalskiego, Stefana Batorego od nr 1 - 16 kolejno, Wyczółkowskiego od nr 1 - 14 kolejno.

67 IV Liceum Ogólnokształcące, pl. Sikorskiego 1 Bytom
Dworcowa, Jagiellońska, Moniuszki, Plac Wolskiego, Powstańców Warszawskich od nr 1 - 32 kolejno, Sądowa.

68 IV Liceum Ogólnokształcące, Plac Sikorskiego 1 Bytom
Józefczaka, Katowicka od nr 1 - 25 nieparzyste i od nr 2 - 22 parzyste, Krawiecka, Miarki od nr 1 - 15 kolejno, Piastów Bytomskich, Plac Sikorskiego, Rzeźnicza.

69 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Strażacka 2 Bytom
Browarniana, Gliwicka, Jainty, Kościelna, Koziołka, Kwietniewskiego, Lwowskich Dzieci, Mariacka, Murarska, Piekarska od nr 1 - 33 nieparzyste i od nr 2 - 22 parzyste, Piłsudskiego od nr 22 - 68 parzyste i od nr 29 - 69 nieparzyste, Plac Grunwaldzki, Plac Kościuszki, Podgórna, Rynek, Strażacka, Targowa, Webera, Zaułek.

70 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ EWANGELICKI DOM OPIEKI "OSTOJA POKOJU", ul. Matki Ewy 1 Bytom dom pomocy społecznej Matki Ewy 1

71 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ STOWARZYSZENIA "POMOCNA DŁOŃ", DOM SENIORA "DOLOMITY", Strzelców Bytomskich 450 Bytom dom pomocy społecznej
Strzelców Bytomskich 450

72 CENTRUM POMOCY PW. DUCHA ŚWIĘTEGO, Krakowska 30 Bytom
dom pomocy społecznej Krakowska 30
73 SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 1, Żeromskiego 7 Bytom
szpital Żeromskiego 7

74 SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 1 /BUDYNEK ALEJA LEGIONÓW 49, Żeromskiego 7 Bytom
szpital Żeromskiego 7
75 SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 2, Batorego 15 Bytom
szpital Batorego 15

76 WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 4, al. Legionów 10 Bytom
szpital al. Legionów 10

77 ARESZT ŚLEDCZY, Wrocławska 4 Bytom areszt Śledczy
Wrocławska 4

78 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA DOROSŁYCH, Dworcowa 7 Bytom
dom pomocy społecznej Dworcowa 7

79 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY DLA PRZEWLEKLE CHORYCH ZGROMADZENIA SŁUŻEBNIC N. S. J., Piekarska 59 Bytom
dom pomocy społecznej, Piekarska 59

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie