Wybory samorządowe 2018 w Tychach [OBWODY, GRANICE OBWODÓW]

red
Wybory samorządowe 2018 w Tychach odbędą się w 68 obwodach: 63 w miejscach stałych, dwa w szpitalach, trzy w domach pomocy społecznej. Wiele z nich jest dostępnych osobom niepełnosprawnym. Przedstawiamy granicy poszczególnych obwodów.

II Liceum Ogólnokształcące, ul. Cypriana Norwida 40 Tychy
Albatrosów, Bażancia, Bociania, Czyżyków, Derkaczy, Drozdów, Gilów, Jaskółcza, Jastrzębia, Kolibrów, Kormoranów, Kosów, Krucza, Łabędzia, Mąkołowska, Objazdowa, Orla, Pawia, Przepiórek, Sikorek, Skowronków, Sowia, Strusia, Szczygla, Szpakowa, Wronia, Zimorodków, Ziębia, Zielone Wzgórze

[b]2Szkoła Podstawowa Nr 1, Plac Wolności 4 Tychy[/
Damrota, Dołowa, Flamingów, Gołębia, Krótka, Księdza Profesora Franciszka Blachnickiego, Kukułcza, Marii Konopnickiej, Mikołowska nr parzyste do 116 i nr nieparzyste do 83, Cypriana Norwida, Nowokościelna, Piwna, Plac Wolności, Powstańców, Prześwit, Skośna, Słowicza, Sokola, Solna, Studzienna, Jana Wieczorka, Źródlana, Żurawia.

3. Szkoła Podstawowa Nr 1, Plac Wolności 4 Tychy
Akacjowa, Boczna, Jaworowa, Kasztanowa, Katowicka nr parzyste do 14 i nr nieparzyste do 9, Kościuszki, Księdza Jana Kapicy, Księdza Kardynała Augusta Hlonda, Karola Miarki, Piwowarów, Polna, Rynek, Sadowa, Sienkiewicza, Starokościelna, Stroma, Wschodnia, Zakątek.

4. Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Katowicka 102
Agrestowa, Astrów, Boya Żeleńskiego, Bzów, Cyprysowa, Czułowska, Fiołków, Gruszowa, Irysów, Jabłoni, Jaśminów, Jesionowa, Klonowa, Konwalii, Kwiatów, Magnolii, Mahoniowa, Maków, Morelowa, Narcyzów, Palmowa, Piaskowa, Plac Krystyny Ryguły, Różana, Słoneczników, Szafirków, Szarotek, Śląska, Śliwowa, Świerkowa, Tulipanów, Zawilców, Zielona, Żarnowiecka.

5. Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Katowicka 102
Brzoskwiniowa, Cisów, Cytrynowa, Czarna z wyjątkiem nr parzystych od 42 do 62, Grabowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Kalinowa, Katowicka nr parzyste od 20 i nr nieparzyste od 47, Leszczynowa, Lipowa, Modrzewiowa, Orzechowa, Oświęcimska 25, Pod Lasem nr parzyste do 64 i nr nieparzyste do 11, Pomarańczy, Topolowa, Wiązowa, Wiosenna, Zwierzyniecka nr parzyste do 72 i nr nieparzyste do 79.

6. Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Wojska Polskiego 10
Arkadowa, Generała Andersa.

7. Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Wojska Polskiego 10
Adama Asnyka, Dworcowa, Plac Świętej Anny, Wojska Polskiego.

8Szkoła podstawowa Nr 14, ul. Brzozowa 24
Arctowskiego, Barbary, Beethovena, Biskupa Burschego, Bronisławy, Brzozowa, Budowlanych nr parzyste od 96 i nr nieparzyste od 95, Glińczańska.

9. Miejskie Centrum Kultury, ul. Bohaterów Warszawy 26
Bohaterów Warszawy, Braterska, Stefana Batorego.

10. Przedszkole Nr 11, ul. Bukowa 29
Aleja Bielska nr parzyste do 46 i nr nieparzyste do 57, Biblioteczna, Bukowa, Ojca Innocentego Bocheńskiego, Plac Baczyńskiego.

11. Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Begonii 5
Budowlanych nr parzyste do 94 i nr nieparzyste do 83, Generała Józefa Bema, Ogrodowa, Słoneczna.

12. Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Begonii 5
Bacha, Bałuckiego, Jana Barona, Begonii, Brzechwy, Kochanowskiego, Pasaż Europejski, Plac Grażyny Bacewicz.

13. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Cmentarna 54
Bławatków, Bratków, Chabrów, Cmentarna, Czarna nr parzyste od 42 do 62, Dziewanny, Dzwonkowa, Goździków nr parzyste do 22 i nr nieparzyste do 45, Jaskrów, Kaczeniec, Krokusów, Lawendowa, Marzanny, Niezapominajek, Ostróżki, Oświęcimska nr 52 i nr nieparzyste od 45 do 101, Paproci, Pod Lasem nr parzyste od 66, Skotnica, Stokrotek, Za Drogą, Zwierzyniecka nr parzyste od 74 i nr nieparzyste od 89.

14. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4, Pogodna 37
Bursztynowa, Cynamonowa, Długa, Goździków nr parzyste od 30 i nr nieparzyste od 49, Jakuba, Jana, Jaroszowicka, Koralowa, Kościelna, Krzywa, Księdza Leona Szkatuły, J. Ligonia, Łączna, Miła, Miodowa, Mysłowicka, Pasterska, Pogodna, Poprzeczna, Promienna, Rubinowa, Rymarska, Samochodowa, Spokojna, Sportowa, Szmaragdowa, Ułańska, Wspólna, Zimowa.

15. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4, Pogodna 37
Cielmicka 4 i 6, Dworska, Fabryczna, Główna, Kowalska, Lokalna, Metalowa, Nad Potokiem, Nowowiejska, Oświęcimska nr parzyste od 60 i nr nieparzyste od 121, Przejazdowa, Przemysłowa nr parzyste od 42 i nr nieparzyste od 21, Rolnicza, Serdeczna, Składowa, Stolarska, Świerczyniecka, Towarowa, Turyńska, Urbanowicka, Żniwna.

16. Zespół Szkół Nr 5, ul. Edukacji 11

Baziowa, Jana Brzozy, Edukacji nr parzyste do 68 i nr nieparzyste do 15, Stefana Grota Roweckiego nr parzyste do 34 i nr nieparzyste do 51.

17I Liceum Ogólnokształcące, ul. Janusza Korczaka 6
Alberta Einsteina, Elfów nr parzyste od 30 i nr nieparzyste od 29, Józefa Elsnera, Ewerysta Estkowskiego, Janusza Korczaka, Mała Aleja Róż, Spacerowa, Trzy Stawy.

18Zespół Szkół Nr 1, ul. Filaretów 27
Filaretów, Filomatów, Fredry, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Olchowa, Rybna, Hanny i Kazimierza Wejchertów, Wędkarska.

19Zespół Szkół Nr 2, ul. Elfów 9 Tychy
Aleja Niepodległości nr parzyste do 60 i nr nieparzyste do 35, Tomasza Edisona, Juliana Ejsmonda, Elfów nr nieparzyste do 21 i nr parzyste do 26, Estetyczna.

20Szkoła Podstawowa Nr 13, al. Niepodległości 108
Aleja Niepodległości nr parzyste od 68 do 110 i nr nieparzyste od 39 do 53, K. Darwina.

21Szkoła Podstawowa Nr 13, al. Niepodległości 108
Dębowa.

22Przedszkole Nr 22, ul. Henryka Dąbrowskiego 85
Henryka Dąbrowskiego.

23Przedszkole Nr 19, al. Niepodległości 154 Tychy
Aleja Niepodległości nr parzyste od 114 do 190 i nr nieparzyste od 55 do 87.

24Zespół Szkół Specjalnych Nr 8, ul. Edukacji 21
Edukacji nr parzyste od 74 i nr nieparzyste od 21, Grzegorza Fitelberga.

25Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 19,
al. Niepodległości 190 TychystałyTakAleja Niepodległości nr parzyste od 194, Kardynała Stefana Wyszyńskiegpo.

26Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Generała Ch. De Gaulle'a 18
Generała Ch. De Gaulle'a, Grunwaldzka.

27Przedszkole Nr 5, ul. Elizy Orzeszkowej 56
Aleja Marszałka Piłsudskiego nr nieparzyste od 67 do 75, Armii Krajowej nr parzyste do 16 i nr nieparzyste do 11.

28Przedszkole Nr 3, ul. Paprocańska 156
Bajkowa, Gostyńska, Stefana Jaracza, Na Grobli z wyjątkiem nr 2 i 4, Paprocańska, Kazimierza Przerwy-Tetmajera nr nieparzyste.

29Przedszkole Nr 3, ul. Paprocańska 156
Poziomkowa, Przemysłowa nr parzyste do 40 i nr nieparzyste do 19.

Przedszkole Nr 3, ul. Paprocańska 156
Aleja Marszałka Piłsudskiego nr parzyste od 88 i nr nieparzyste od 115, Jakuba Jasińskiego, Jasna, Jemiołowa, Jesienna, Jadwigi Jędrzejowskiej, Henryka Jordana, Junaków, Jurajska, Jutrzenki, Nad Jeziorem, Okrężna, Plac Filipa Nowary, Prosta, Rybitwy, Rzeczna, Św. Józefa, Władysława Jagiełły.

31Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Lwa Tołstoja 1
Aleja Bielska nr od 135, za wyjątkiem nr 201 i 203, Armii Krajowej nr nieparzyste od 27 do 83, Księdza Tischnera, Na Grobli 2 i 4, Kazimierza Przerwy-Tetmajera nr parzyste, Turkusowa.

32Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Lwa Tołstoja 1
Aleja Marszałka Piłsudskiego nr parzyste od 28 do 76

33Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Lwa Tołstoja 1
Lwa Tołstoja

34Przedszkole Nr 17, ul. Lwa Tołstoja 5
Armii Krajowej nr parzyste od 76 i nr nieparzyste od 95, Henryka Wieniawskiego.

35Przedszkole Nr 17, ul. Lwa Tołstoja 5 Tychy
Dymarek, Hutnicza, Władysława Sikorskiego nr parzyste od 60 do 68 B, Wincentego Witosa.

36Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Alefonsa Zgrzebnioka 45
Plac Ziętka, Jana Targiela nr parzyste do 74 i nr nieparzyste do 79, Gabrieli Zapolskiej, Alfonsa Zgrzebnioka, Złota, Zygmunta.

37Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Alfonsa Zgrzebnioka
Rudolfa Zaręby, Aleksandra Zelwerowicza.

38Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Alfonsa Zgrzebnioka 45
Parkowa, Plac Zbawiciela, Władysława Sikorskiego z wyjątkiem nr parzystych od 60 do 68 B, Zacisze, Zbożowa, Ziemiańska, Stanisława Żółkiewskiego.

39Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Jedności 51
Barwna, Bieruńska, Cielmicka z wyjatkiem nr 4 i 6, Gajowa, Górna, Jankowicka, Jedności, Księdza Karola Szojdy, Leśników, Łęgowa, Mała, Na Wzgórzu, Nadrzeczna, Podgórna, Strefowa, Strzelecka, Targiela nr parzystee od 76 i nr nieparzyste od 81, Ziołowa.

40Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Stefana Czarnieckiego 22
Aleja Bielska nr parzyste od 54 do 82, Cicha, Cienista, Stefana Czarnieckiego, Czereśniowa, Plac Stefana Czarnieckiego.

41Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. M. Curie-Skłodowskiej 4
Cyganerii, Antoniego Czechowa, Stefana Grota Roweckiego nr parzyste od 42 i nr nieparzyste od 53

42Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. M. Curie-Skłodowskiej 4
Aleja Bielska nr nieparzyste od 69 do 101, Ciasna, M. Curie-Skłodowskiej, Czysta, Plac M. Curie-Skłodowskiej.

43Przedszkole Nr 29, ul. Majora Hubala 7
Młodzieżowa, Moniuszki, Morcinka, Mozarta

44Przedszkole Nr 26, ul. Młodziezowa 5
Romana Dmowskiego nr parzyste do 24 i nr nieparzyste do 23

45Szkoła Podstawowa Nr 35, al. Marszałka Piłsudskiego 21 Tychy
Aleja Jana Pawła II, Elizy Orzeszkowej

46Szkoła Podstawowa Nr 35, al. Marszałka Piłsudskiego 21 Tychy
Aleja Marszałka Piłsudskiego nr parzyste do 20 i nr nieparzyste do 65D.

47Przedszkole Niepubliczne, ul. Zofii Nałkowskiej 6
Zofii Nałkowskiej

48Zespół Szkół Nr 6, al. Marszałka Piłsudskiego 10
Romana Dmowskiego nr parzyste od 94 i nr nieparzyste od 27, Uczniowska.

49Zespół Szkół Nr 6, al. Marszałka Piłsudskiego 10
Kornela Ujejskiego, Ustronna.

50Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Feliksa Konecznego 1
Konfederatów Barskich, Melchiora Kubicy.

51Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Feliksa Konecznego 1
Feliksa Konecznego, Karola Kurpińskiego, Plac Korfantego, Ludomira Różyckiego.

52Przedszkole Nr 1, ul. Myśliwska 102
Księdza Prałata Eugeniusza Świerzego, Legionów Polskich, Stanisława Lencewicza.

53Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Borowa 123
Aleja Bielska nr 201 i 203, Ireny Sendlerowej, Kolejowa, Myśliwska, Nowa, Św. Elżbiety, Wisławy Szymborskiej, Zgody, Żarowska, Żorska.

54Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Borowa 123
Jaśkowicka, Macieja Rataja, Mikołaja Reja, Henryka Rodakowskiego.

55Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Borowa 123 Tychy
Władysława Reymonta

56Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Borowa 123
Borowa, Chałupnicza, Harcerska nr parzyste od 60 i nr nieparzyste od 51, Ks. Stanisława Radziejewskiego, Nizinna, Regionalna, Rękodzielnicza, Walentego Roździeńskiego, Runowa, Lucjana Rydla, Skalna, Stoczniowców 70, Sublańska, Szuwarków, Zagrodowa, Zrębowa.

57Szkoła Podstawowa Nr 22, ul. Harcerska 25
Dunikowskiego, Zdzisława Hierowskiego z wyjątkiem nr parzystych do 12, Rolna.

58Szkoła Podstawowa Nr 22, ul. Harcerska 25
Harcerska nr parzyste do 58 i nr nieparzysste do 49, Hetmańska, Owczarska, Żwakowska nr parzyste od 20 i nr nieparzyste od 17.

59Szkoła Podstawowa Nr 22, ul. Harcerska 25
Grzybowa, Władysława Hańczy, Husarii Polskiej, Jagodowa, Jeżynowa, Malinowa, Mostowa, Rodzeństwa Krzyżowskich, Stawowa, Wodna.

60Szkoła Podstawowa Nr 22, ul. Harcerska 25
Honoraty nr parzyste do 54 i nr nieparzyste do 53.

61Zespół Szkół Nr 4, al. Bielska 100
Aleja Bielska nr parzyste od 90 do 110, Zdzisława Hierowskiego nr parzyste do 12, Mikołaja Kopernika nr parzyste do 28 i nr nieparzyste do 21, Plac Konstytucji 3 - go Maja, Żwakowska nr parzyste do 18 i nr nieparzyste do 15.

62Zespół Szkół Nr 4, al. Bielska 100
Władysława Broniewskiego, Honoraty nr parzyste od 56 i nr nieparzyste od 55, Majora Hubala, Mikołaja Kopernika nr parzyste od 30.

63Zespół Szkolno-Pszedszkolny Nr 1, ul. Leśna 66
Browarowa, Chłodnicza, Dojazdowa, Graniczna, Leśna, Łąkowa, Mikołowska nr parzyste od 122 i nr nieparzyste od 89, Młyńska, Murarska, Obywatelska, Podleska, Sosnowa, Szkolna, Wałowa, Wąska, Wesoła, Wiejska, Wierzbowa, Wilcza, Willowa, Wilkowyjska, Wiklinowa, Wiśniowa, Wrzosowa.

64Obwód odrębny w Szpitalu Miejskim Sp. z o. o. W Tychach, Cicha 27 TychyszpitalNieObwód odrębny w Szpitalu Miejskim Sp. z o. o. w Tychach, ul. Cicha 27

65Obwód odrębny w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Tychach Megrez Sp. z o. o., Edukacji 102 Tychyszpital
Obwód odrębny w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Tychach Megrez Sp. z o. o. , ul. Edukacji 102
66Obwód odrębny w Domu Pomocy Społecznej Św. Anna w Tychach, ul. Mikołaja Kopernika 6 Tychydom pomocy społecznej Obwód odrębny w Domu Pomocy Społecznej Św. Anna w Tychach, ul. Kopernika 6
67Obwód odrębny w Domu Opieki "Villa Bona" w Tychach, Oświęcimska 291 Tychydom pomocy społecznej
Obwód odrębny w Domu Opieki "Villa Bona" w Tychach, ul. Oświęcimska 291
68Obwód odrębny w Domu Seniora "Stały Ląd", w Tychach, Katowicka 221 Tychydom pomocy społecznej
Obwód odrębny-Dom Seniora "Stary Ląd", ul. Katowicka 221

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie